Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Dziś chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat kilku planowanych - a przedstawionych poniżej - zmian w serwisie. Wasza opinia jest dla nas szczególnie ważna, dlatego zależy nam, by dowiedzieć się, jak oceniacie przydatność danej funkcjonalności, jak chcecie z niej korzystać oraz jakich zmian w tej kwestii oczekujecie. Propozycje zmian:

1. Obserwowanie dyskusji.
To propozycja funkcjonalności, która pozwoli Wam śledzić dyskusje, nawet jeśli nie zostaliście do nich zawołani. Obserwować będzie można zarówno dyskusje na Mikroblogu, jak i te w Znaleziskach. To Wy będziecie decydować o tym, które dyskusje chcecie śledzić! Po zaobserwowaniu dyskusji, a więc po kliknięciu dzwoneczka przy interesującym Was wpisie lub znalezisku, otrzymacie powiadomienie o każdym nowym komentarzu w wątku.
Obserwowane dyskusje będzie można śledzić również w specjalnie przeznaczonej do tego zakładce, a powiadomienia o dyskusjach otrzymają własną ikonkę na górnej belce (w obszarze powiadomień), co ułatwi Wam szybsze docieranie do takich informacji.

2. Grupowanie powiadomień.
Powiadomienia z obserwowanych dyskusji (ale nie tylko - również między innymi z tagów) będą grupowane. Oznacza to, że nie otrzymacie już 99 osobnych powiadomień o tym, że w obserwowanym przez Was tagu lub dyskusji pojawiły się nowe treści. Przez takie powiadomienia - z uwagi na ich liczbę - ciężko przebrnąć, stąd chcemy je lepiej uporządkować i zgrupować. Obecnie, jeśli akurat nie ma Was na Wykopie, otrzymacie jedno powiadomienie o tym, że w śledzonej przez Was treści pojawiło się 99 nowych treści. W powiadomieniu liczba nieodczytanych treści będzie na bieżąco aktualizowana.
Powiadomienie przekieruje Was do najnowszego (ostatniego) wątku, a poniżej niego wyświetlimy Wam pozostałe dyskusje.

3. Czarna lista.
Docierają do nas sygnały, że obecna Czarna Lista: https://wykop.pl/ustawienia/czarne-listy/ nie do końca spełnia Wasze oczekiwania. Zanim ustalimy zmiany, chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na ten temat. Jak Waszym zdaniem powinna działać Czarna Lista na Wykopie? Jakich dodatkowych opcji tu potrzebujecie? Co ułatwiłoby Wam korzystanie z Czarnych List?

______

Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat planowanych zmian - zapraszamy do dyskusji! (ʘʘ)

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #pytaniedoeksperta #pytanie
wykop - Dzień dobry, Wykop! (ツ)

Dziś chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat kilku...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 158
@wykop: 2 pierwsze punkt spoko, mi się podobają. Czarna lista powinna miec więcej miejsca według mnie na tagi i konta których ciągle przybywa. No i najważniejsze jak kto ma mnie na czarno listo to niech poprostu informacja się taka wyświetla i tyle bym wiedział że rzeczywiście jestem na czarnolisto a nie że jest jakiś błąd strony dlatego nie mogę napisać komentarza. Pozdro ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wykop: na początek warto naprawić aktywne, problem o którym pisałam -> aktywne to ostatnio komentowane, a nie posty na czasie. Widać to np. podczas wydarzeń sportowych / rolnika -> gdzie posty z najwieksza iloscią plusów znikają a zostają tylko komentowane
@wykop: przede wszystkim chciałabym poprosić w tym roku was o permanentne zbanowanie pana Rumuna który swoimi wstawkami czysto obrzydliwymi sprawia że nie chce się korzystać z tego portalu, w dodatku wysyła takie treści w wiadomościach prywatnych.
Wraca jak bumerang na nowych kontach.
Nie wierzę że nie wiecie przez tyle czasu jak to zrobić
@wykop: ja mam dwa pomysly:
1. Ukrycie watku. Jak na reddicie, klikasz "ukryj" i tego nie widzisz. Przydatne na ataki rumuna i trolli politycznych. Takie przeciwienstwo "obserwacji" proponowanej przez was i w sumie niepotrzebnej imo, bo mozna sobie do ulubionych dodac.
2. Relacja z uzytkownikiem. Chcialbym miec opcje wejscia na czyjs profil i zobaczenia jakie byly watki w ktorych sie do siebie odnosilismy
@wykop: O Czarnych listach:

Przełącznik do tymczasowego wyłączania wszystkich czarnych list
https://github.com/Wykop-pl/Issues/issues/4

Czarna lista tagów, dla konkretnej osoby
https://github.com/Wykop-pl/Issues/issues/106

Podgląd treści tagów osób itd. z czarnej listy - coś jak kategoria własna z czarnej listy
https://github.com/Wykop-pl/Issues/issues/101

Funkcja blokowania społeczności domyślnych (czarne listy)
https://github.com/Wykop-pl/Issues/issues/56

Własna czarna lista wewnątrz kategorii i wyszukiwarki i wyłączanie globalnej czarnej listy indywidualnie dla Kategorii
https://github.com/Wykop-pl/Issues/issues/41

Podgląd treści tagów osób itd. z czarnej listy - coś jak kategoria