Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.

Różowa dostanie taki #!$%@?, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
ani to zdrowe ani przyjemne spać w takim #!$%@?. Dla mnie zima mniej niż 25 nie ma prawa być w pokoju 27 optymalnie


@kawkanorbert: who zaleca temperaturę poniżej 24 stopni po godzinie 22 i to nawet w klimatach ciepłych. W naszym klimacie zaleca się utrzymywanie temperatury między 18-22, a w nocy między 16-19 (około 18 stopni). Więc nie 25 czy 27 stopni zimą to nie jest zdrowe i nie masz racji
@kawkanorbert: Prawda jest taka że wietrzenie i zimna temperatura sprzyjają... zdrowiu a nie chorowaniu akurat.
Najgorsze co może być to ciepło + nie wietrzenie - wtedy chorowanie gwarantowane dosyć szybko :), a trzeba wietrzyć co chwila lub zostawiać mikroszczeliny i nie grzać przesadnie.
Ja ciągle chorowałem, aż w końcu przestałem się grzać - chodziłem źle ubrany jak na temperaturę, śpię z otwartym oknem w zimie, bez jakiegokolwiek grzania (ale mocno odizolowałem
@30062018: ahh a umnie lekka kołderka przykryta i tak do połowy, same bokserki (nigdy nie spałem w piżamie), 18 stopni w pokoju i jeszcze okno uchylone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Laski mają jakieś problemy z ciepłotą ciała.
Od miesiąca wszystkie znajome w pracy i poza nią narzekają, że im zimno.
Kiedy ja sam tshirt +niezapięta kurtka dopóki temp. nie spadną poniżej-5.one jakieś oziębłe są.
Albo facet
@30062018 hah przypomina mi to mieszkanie mojej babci, które było w budynku wielorodzinnym bez wspólnoty. Był tam taki dziad jeden, u którego ze względów technicznych zamontowali węzeł CO w piwnicy i siwy zaczął samowolnie sterować ciepłem wszystkim lokatorom budynku xD w dzień zakręcał bo przecież każdy się rusza i rozgrzać może a na noc odkręcał na pełny regulator bo w końcu nie ruszasz się w nocy i kusi być ciepło. Efekt był
@30062018: Kup głowice termostatyczną elektroniczną, taką że nastawiasz tam temperaturę. Ustalcie z dziewczyną temperaturę w połowie tego co ty chcesz i tego co ona chce. W takich lepszych głowicach można robić inne nastawy na dzień i na noc. Tylko trzeba pamiętać aby taka głowica nie była zastawiona np. firanką. Są wersje z miernikiem tem. zdalnie (np. po bluetooth) i wtedy można wsadzić na ścianie.