Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy na #tinder siedzą prawdziwe kobiety? Siedzę od kilku lat i mam duże podejrzenia co to prawdziwości tej aplikacji (jak i innych).
- biorąc pod uwagę stopień zaawansowania AI i masę botów na każdej platformie
- model biznesowy: kasa od mężczyzn którzy muszą mieć pewność że są jakieś kobiety
- moje osobiste obserwacje: te same laski od lat, mechaniczne rozmowy, brak rozbudowanych odp. Podobne obserwacje mają inni. Ghosting może być robiony nawet przez boty żeby użytkownik myślał że coś źle zrobił i musi szukać dalej
- fejk profile dla scamu i wyłudzenia pieniędzy
- czy kobiety na prawdę potrzebują tinder? Głównym źródłem poznawania teraz jest instagram bo tam jest wszystko na tacy i łatwiej zagadać, skomentować zdjęcie, polubić. Poza tym są jeszcze tiktoki, FB, discordy i przede wszystim masa atencji NA ŻYWO

#podrywajzwykopem #przegryw #ai #sztucznainteligencja #blackpill #zwiazki #relacje #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc #przemyslenia #badoo #instagram #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy na #tinder siedzą prawdziwe kobiety? Sied...

źródło: pexels_cottonbr_cjVEqm

Pobierz
  • 8
Swoją drogą ile razy dziennie mam tak podczas swipowania, że lecę jedną w lewo, pokazuje się następna i wygląda dokładnie TAK SAMO jak ta poprzednia tylko inne imię, wiek i oczywix zdjęcia, ale na prawdę niczym się nie różnią, mam to uczucie co najmniej ze 3x dziennie.