Wpis z mikrobloga

Żyjemy w 2023 r. w kraju, w którym klechy uczą w państwowych szkołach, kuratoriami oświaty są stare dewoty, dyrekrorzy szkół nie pozwalają na szafki z podpaskami dla dziewczynek, bo to "zboczone", w kanonie lektur połowa to wypierdy papieżaka, a polscy "naukowcy" badają wpływ myśli JP2 na fizykę i chemię.

Nadchodzi wreszcie ktoś, kto ma szansę to zmienić czyli posłanka ADB. Bo do zmiany tego szamba potrzeba będzie jaj, których "umiarkowani" nie mają, no bo po co drażnić księdza biskupa. Bo po co drażnić konserwatynego wyborcę. Tylko Lewica wyciągnie polską szkołę z grajdolu w XXI wiek, gdzie normalnością powinny być ciepłe posiłki dla każdego dziecka, a nie modlitwy pod tablicą.

Tymaczasem jak reaguje na tę wizję przeciętny wykopowy prawak-piwniczak?

"Aaa, będzie lewacka ideologia, ratujcie dzieci!"
"Olaboga, przedszkolaków masturbowac będo!"
"Taaa i toalety dla 3654 płci"
"Już do reszty młodzież ogłupio"
"Oczywiście, ze skrajności w skrajność"
"Tęczowy marksizm w natarciu"
"Co tam baba może wiedzieć, co ona się zna".

To społeczeństwo ma od 300 lat gwoźdz w mózgu ze swoim przechyłem na prawo i baniem się wszelkiej nowoczesności jak diabła.

Bez postawienia na edukację wciąż będziemy zakładnikiem 30-40 procent najciemniejszego elektoratu, który uwielbia się bać, więc wystarczy go straszyć wszystkim, co postępowe i zachodnie (a zdrowy konserwatysta Putin tylko będzie zacierał rączki).

#polityka #wybory #bekazpisu #bekazprawakow #polska #szkola #ladnapani
Pobierz nietak7 - Żyjemy w 2023 r. w kraju, w którym klechy uczą w państwowych szkołach, kura...
źródło: 20231025_113128
  • 50
@nietak7:

Czy darmowe podpaski są ważne? Może i tak. Ale jak w domu zawalił ci się dach to malowanie ścian nie poprawi twojej sytuacji. Najpierw pensje dla nauczycieli oraz obowiązkowe psychotesty, cała reszta to aktualnie fanaberię.

A co do tej pani, to pożyjemy, zobaczymy.
Jest młoda, mam nadzieję że i nowoczesna, trzeba dać jej szansę, skąd wiesz jeden z drugim piwniczaki jak to będzie, każdy lepszy od tej pisowskiej zgraji z czarnkiem na czele
ale wiesz o tym, że zasady etyczne niekoniecznie muszą być czerpane z religii?


@Kotouak: Jasne, masz rację. Tyle że religia trafia do największej grupy osób, więc jest przydatna.

ja bardziej szanuje ludzi, którzy są przyzwoici ze względu na inteligencję emocjonalną, niż ze strachu przed absolutem


Najważniejsze, żeby byli przyzwoici, bez względu na motywację.
@Cierniostwor:

Było tysiąc godzin religii w szkołach, teraz będzie tysiąc godzin wychowania seksualnego i szkoleń antydyskryminacyjnych, gdzie i podejście do seksu, i dyskryminacja będą definiowane wyłącznie lewicowo, jakby innych opcji nie było. Czy w nowym programie nauczania będzie coś o wartości małżeństwa albo macierzyństwa?


I na tym przestałem czytać. Że też takie wysrywy są dla ciebie wartościowe. Ładne tam masz autorytety xD
, że tak naprawdę cała psychologia i w ogóle nauka w dużym skrócie opiera się na LEWACTWIE


@tomaszk158: xDDDD wrzucanie nauki i psychologii do jednego worka xDDDD

baniem się wszelkiej nowoczesności jak diabła


@nietak7: tyle wysrywu i jeden "argument" ze nowoczesnie xD
A ciagle nikt nie mi odpowiedzial - co stalo na przeszkodzie zeby lewica zapewniala te cieple posilki dla kazdego dziecka od dawna?
@nietak7: Ja to bardzo nie lubię lewicy, ale jednocześnie uważam że ADB akurat dobrze tej edukacji zrobi. Trzeba pozbyć się w jakiś sposób tej zaściankowości, ciemnogrodu i kultu papieżaka na rzecz jakiegoś nowocześniejszego podejsćia do edukacji. Aktualnie polskie szkolnictwo jest tak zacofane, że przestawienie w całości na jakieś woke-pierdy jest niewykonalne, a za to inne rzeczy mogą się zmienić na plus.
@pawelczixd: jest skrajną lewicową populisktą która ładnie się wypowiada. Lewicowy odpowiednik Krzysztofa Bosaka. Ja nie chcę żeby ktoś kto ma skrajne poglądy reformował szkoły. Już wystarczy nam Czarnków.
@galicjanin: To dość odważna teza którą wysunę, ale w historii nigdy nie było masowego stosowania się do nauk kościoła w kwestiach seksualnych. To zawsze była fasada, od czasów średniowiecznych, poprzez wszystkie warstwy społeczne od chłopów po królów, idąc przez kolejne epoki i zmieniające się społeczne warstwy.
@Worm91 jednak takie zachowanie według Kościoła jest grzechem czasem zwykłym, a czasem wołającym o pomstę do nieba (czyny homoseksualne), a czasem najcięższe, które mogą zostać odpuszczone tylko przez biskupa lub upoważnionego przez niego kapłana (aborcja), z tego wszystkiego trzeba się spowiadać i nie można dostać rozgrzeszenia jeśli nie postanowi się z tym zerwać. Ostatnio było głośno o Joannie Jędrzejczyk, która podczas spowiedzi powiedziała, że popiera prawo kobiet do aborcji i przez to