Wpis z mikrobloga

Żyjemy w 2023 r. w kraju, w którym klechy uczą w państwowych szkołach, kuratoriami oświaty są stare dewoty, dyrekrorzy szkół nie pozwalają na szafki z podpaskami dla dziewczynek, bo to "zboczone", w kanonie lektur połowa to wypierdy papieżaka, a polscy "naukowcy" badają wpływ myśli JP2 na fizykę i chemię.

Nadchodzi wreszcie ktoś, kto ma szansę to zmienić czyli posłanka ADB. Bo do zmiany tego szamba potrzeba będzie jaj, których "umiarkowani" nie mają, no bo po co drażnić księdza biskupa. Bo po co drażnić konserwatynego wyborcę. Tylko Lewica wyciągnie polską szkołę z grajdolu w XXI wiek, gdzie normalnością powinny być ciepłe posiłki dla każdego dziecka, a nie modlitwy pod tablicą.

Tymaczasem jak reaguje na tę wizję przeciętny wykopowy prawak-piwniczak?

"Aaa, będzie lewacka ideologia, ratujcie dzieci!"
"Olaboga, przedszkolaków masturbowac będo!"
"Taaa i toalety dla 3654 płci"
"Już do reszty młodzież ogłupio"
"Oczywiście, ze skrajności w skrajność"
"Tęczowy marksizm w natarciu"
"Co tam baba może wiedzieć, co ona się zna".

To społeczeństwo ma od 300 lat gwoźdz w mózgu ze swoim przechyłem na prawo i baniem się wszelkiej nowoczesności jak diabła.

Bez postawienia na edukację wciąż będziemy zakładnikiem 30-40 procent najciemniejszego elektoratu, który uwielbia się bać, więc wystarczy go straszyć wszystkim, co postępowe i zachodnie (a zdrowy konserwatysta Putin tylko będzie zacierał rączki).

#polityka #wybory #bekazpisu #bekazprawakow #polska #szkola #ladnapani
nietak7 - Żyjemy w 2023 r. w kraju, w którym klechy uczą w państwowych szkołach, kura...

źródło: 20231025_113128

Pobierz
  • 50
@galicjanin: Nie wiem co to ma do rzeczy. Nie musi być nauczycielem, zeby wiedzieć jak to wygląda i co polską edukacje boli.

Przytaczając z innej dziedziny wiesz kim był Sacchi? Twórca potęgi AC Milanu, który nigdy nie był piłkarzem. Gdy go zatrudniano wszyscy się z tego nabijali a on powiedział "nie wiedziałem, że żeby zostać dżokejem trzeba najpierw być koniem"
@galicjanin

@tomaszk158 ale czy przepracowała choć dzień jako nauczycielka w szkole?


Najgorsze co może być to wybierać kogoś na to stanowisko na podstawie tego czy był nauczycielem,
Czy powinniśmy wybrać rolnika na ministra rolnictwa (Lepper był rolnikiem i ministrem rolnictwa) albo może lekarza na ministra zdrowia (jak zmęczony Szumowski)

Na takich stanowiskach powinny być osoby które mają szersze pojęcie o danym zagadnienia, umiejętność zarządzania i godzenia interesów wielu grup, nauczycieli, uczniów, rodziców,
@nietak7: przede wszystkim ta kadencja pokazuje, że sejm trzeba odmłodzić. Stare baby i dziady to metlanie Polska rok 2000. Są głupi, nie ogarniają rzeczywistości. Nie mają pojęcia jak wygląda szkoła, jak szpital, jak załatwienie czegoś w urzędzie... Jak żyje społeczeństwo. Ich świat jest zamknięty w Sejmie od 30 lat. Po 50 powinien być konstytucyjny zakaz pełnienia funkcji państwowych. A najlpiej wybierać polityków 30-40 lat. Hołownia chcę robić rzeczy, zmieniać na lepsze