Wpis z mikrobloga

  • 11
@jurek-gagarin

Ja z debilami się w dyskusję nie wdaje

@Poldek0000

Zdziwiłem się bo mnóstwo osób chce się zamieniać, ale ja mam prostą zasadę. Możesz mi dać gruza + pieniądze które chce za swój samochód. Nie jestem żadnym #!$%@? mirkiem handlarzem, auto jest użytkowane prywatnie i mocno doinwestowane (w grudniu zamknę rok z kwotą 20 tysięcy+ za naprawy) bo mam taką fanaberie że chce, aby wszystko było sprawne. Auto wystawione jest za 32
@jurek-gagarin

Jeśli zapłaci z góry za auto+transport to czemu nie...


@Poldek0000: @Notabene btw to jak tak sprzedalem renault megane cabrio 2.0 F7R po swpaie, ale typ sie znal na rzeczy i chcial w zasadzie tylko ten silnik, a reszta to gratis. Zaplacil normlanie z gory z UK, przyjechal po nie 3 tygodnie pozniej. Chcial tylko na telewid obejrzec jak odpalam i kilka rzeczy
Do mnie dzwoni sporo osób które po prostu chyba chcą sobie z kimś pogadać


@Notabene: jeden mirek pisał, że jak jest w jakiejś trasie/wyjeździe do innego miasta i musi czekać na pociąg 2-3 godziny to sobie zawczasu umawia z nudów oglądanie aut,
dzwoni do sprzedających i prosi o możliwość oględzin na 15:00 na parkingu przy dworcu, oni przyjeżdżają, on sobie z nimi pogada, przejedzie się kawałek, czas mu mija, później "się