Wpis z mikrobloga

Dzisiaj powrót do siadów po pół rocznej przerwie? Jakoś tak albo i dłużej nawet, nie wiem, nie ważne.
255kg będąc dwunasty dzień na towarze, było odczuwalnie cięższe na plecach niż 340kg czy nawet 365kg w taśmach kiedyś jako prawdziwy natural :P Jest mi tak ciężko, nie wiem czy dam radę dalej... LOL.

Nic tutaj nie grało, przy rozgrzewce przywalałem ciągle w stojaki, nie mogłem właściwie ułożyć sztangi, ciągle coś mi nie grało, musiałem bardzo powoli schodzić bo nie pamiętałem tego ruchu :P Też nie czułem się komfortowo odkładając sztangę... Tak to jest po takiej przerwie od razu robić 1RM :P Ale taki był plan :)

Na nagraniu jeszcze GM arch back wide stance 165kg x 5. Następnie jeszcze BB rows 3x5 ale ostatnią serie zrobiłem amrap, w trakcie myślałem że było 10 powtórzeń, ale jak widać tylko 9 zrobiłem, cóż wyższa matematyka.

Trenuje mi się świetnie, jak nigdy przedtem, a głównie to za sprawą psychiki. W końcu nie muszę toczyć przegranej bitwy, "ścigać się" gokartem z ludźmi wsadzonymi w formuły jeden. Teraz sam przesiadłem się do formuły jeden, oczywiście muszę to wszystko poznać, trochę czasu zajmie opanowanie tego, ale później...

Max effort lower
Squat 1RM 255x1
GM arch back wide stance 165x5
BB rows 2x5 1x9 160kg
BB shrugs 3x20 180kg
Reverse hypers 4 x15
AB band 3x20
Sled 8x50m

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Dzisiaj powrót do siadów po pół rocznej przerwie? Jakoś tak albo i dłuż...
  • 5
to czemu wtedy nie wszedłeś na bombę mając więcej siły? Nie byłby lepszy efekt?


@Szczuroskoczek_: Mój plan który gdzieś w głowie miałem, był taki że właśnie odbuduje wyniki naturalnie wtedy wejdę na towar i zobaczę ile mi od razu ten towar zacznie dawać.
Ale życie pokazało że to się nie uda, planowana przerwa przedłużyła się o ponad pół roku, po niej miał być spokój a okazało się że wziąłem sobie na