Wpis z mikrobloga

a to nie jest tak że zdjęcia i opinie pomagają głównie innym użytkownikom?


@Chris_Karczynski: zdjęcia tak, ale pisanie opinii jest nic nie warte bo toną w morzu wykupionych ocen, i jak czytam te opinie to skąd mam wiedzieć która jest prawdziwa a która kupiona? no nie rozpoznasz więc nie można wierzyć żadnym opiniom
  • Odpowiedz
@Poludnik20: ale to wrzucasz zdjęcia krajobrazów, żeby się nabijały wyświetlenia czy wrzucasz jakieś przydatne zdjęcia typu żarcie z restauracji czy pokoje hotelowe?
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Spoko zajawka. Chociaż to jest wolontariat dla wielomiliardowego korpo, które nigdy ci się nie odwdzięczy.

Jak już robisz coś za darmo, to może wolisz przysłużyć się projektom, które nie zarabiają na swoich odbiorcach, tylko dzielą się z nimi wiedzą za darmo? Może w twojej okolicy są jakieś zabytki albo pomniki, które nie mają dobrej ilustracji na Wikipedii?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:W_pobli%C5%BCu
  • Odpowiedz
@sha128: @GoracyStek ja to robię dla ludzi. Jak inna usługa przejmie pałeczkę i będzie tą pierwszą, gdzie ludzie szukają informacji o czymś to tam będę wrzucać.

Brakuje godzin otwarcia, a tam jesteś? Cyk zmiana. Brak fot ze środka/menu/posiłków jakiejś karczmy na zadupiu, a tam wstąpiłam na wycieczce? Cyk fotki, opis.

Sami na pewno wchodzicie i doceniacie, że macie na gotowo, a teraz się prujecie do kogoś, kto robi robotę
  • Odpowiedz
@Poludnik20: a ode mnie plus często korzystam ze zdjęć które ktoś zrobi jak gdzieś jadę bo np. jest info odnośnie godzin otwarcia czy aktualne menu jeżeli jest to jakaś knajpa
  • Odpowiedz
o nie szury znowu się zesraly, że zabierają wolność, a przecież są wolni, wolni intelektualnie
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Czasami też dodawałem jakieś opinie dla lokali, które miały w miarę mało ocen a które odwiedzałem. Od jakiegoś czasu zaczęli je usuwać z powodu "nieprawdziwa opinia" czy coś takiego. Od tego momentu już nie pracuję dla nich za darmo. Człowiek chce pomagać a ci jeszcze za oszusta biorą. Ha tfu
  • Odpowiedz
@Poludnik20 przecież te statystyki są kompletnie z dupy, poza tym to wszystko to element grywalności - masz zdobywać odznaki, bawić się w to i dostarczać więcej informacji dla pana Googla.
  • Odpowiedz
Do ludzi którzy negują to zachowanie - ja lubiłem dodawać zdjęcia i opinie, bo dla mnie to też pamiątka gdzie byłem. Potem sobie można otworzyć mapę i zobaczyć pinezki z odwiedzinych miejsc (b4 omadko szpiegują wyłącz lokalizację - i tak cię szpiegują mordo)
  • Odpowiedz