Wpis z mikrobloga

  • 496
@Poludnik20: no i to że oni cie jebią na każdym kroku, zaraz będziesz miał opłatę za obejrzenie każdego filmiku i odczytanie maila a żeby go wysłać będziesz musiał pokazać pesel i pindola a ty im jeszcze pomagasz za darmo
  • Odpowiedz
  • 32
no i to że oni cie jebią na każdym kroku


@sha128: w jaki sposób? Ułatwiając dojazd? Czy to, że można dowiedzieć się do której jest czynna nawet najmniejsza kanciapa bez strony www?
  • Odpowiedz
@sha128 przecież on pomaga też ludziom, którzy z tego korzystają i odwiedzają dane miejsce. Sam lubię dodawać i czytać opinie odnośnie różnych miejsc i akurat w Google są one prawdziwe a nie kupione i klepane z domu. Nie rozumiem jak taki 'bunt' miałby zaszkodzić takiemu gigantowi technologicznemu xD
  • Odpowiedz
akurat w Google są one prawdziwe a nie kupione


@Francis_Drake: chłop co gada, prawdziwe opinie w google XD wejdź sobie na fb, wyszukaj grupę o nazwach jak "opinie google" "platne opinie" wejdź tam i zobacz co tam się dzieje i pomyśl jeszcze raz czy opinie w google są prawdziwe
  • Odpowiedz
@sha128 Hmm, faktycznie. To wychodzi, że jak do tej pory miałem szczęście i zazwyczaj jak czytałem to zgadzały się ze stanem faktycznym. Rzecz jasna, nie bazuje jedynie na jednej a wyciągam średnią z wielu. Wychodzi na to, że nie ma już miejsca wolnego od fałszu w internecie..
Co jednak nie zmienia faktu, że jak chłop doda parę zdjęć z różnych miejsc to daje się dymać w doopsko.
Pozdro
  • Odpowiedz
@GoracyStek: i co Ci do tego? a ty pracujesz na państwo, które codziennie rucha cię na hajs.

Zawsze musi się znaleźć idiota, który wszystko będzie krytykować i negować.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: chłopie ale wiesz, że teraz to wszystko jest za darmo bo google handluje danymi które ty produkujesz a za chwilę żeby skorzystać z google maps będziesz płacił abonament jak za YouTube? wspierasz za darmo monopol który agresywnie wybija konkurencję a potem będzie ciągnął szmal od użytkowników, jednocześnie handlując ich danymi dla reklamodawców
  • Odpowiedz
@Poludnik20: gratki!

Ja też dodaje często opinie i zdjęcia, żeby pomóc innym użytkownikom google map, ale rozumiem że wykopki nie żyją w społeczeństwie i nie korzystają z tych narzędzi
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Bardzo ładna liczba, dużo recenzji opublikowałeś?

Sam często korzystam z recenzji i zdjęć oraz staram się takie czasem napisać, a widzę, że dużo osób tutaj nie zauważa, korzyści które czerpią z usług Google miliony ludzi w Polsce.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: też się w to bawię od lat, by pomóc ludziom - ale jednak mnie denerwuje, że to darmowa praca dla google. Mogliby najbardziej aktywnym dać premium YT, czy coś takiego.
  • Odpowiedz
no i?


@Poludnik20: pięknie dałeś się wychować przez korpo, robisz za nich robotę za wirtualne zautomatyzowane poklepanie po plecach.
Mogliby chociaż w zamian wyłączyć reklamy w google maps, albo dać jakąś swoją usługę za free (typu yt premum), ale skoro wystarczy powiadomienie to po co xD

@Tacho_: super porównanie xD Idź tam dalej pracuj za darmo dla wielomiliardowego korpo w zamian za automatyczne powiadomienie na telefonie jaki jesteś super xDD
  • Odpowiedz
@GoracyStek: też jestem zadowolony z tego porównania. Lepsze jego zdjęcie, niż twoje nadgodziny w januszowym kołchozie za minimalną krajową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz