Wpis z mikrobloga

@GoracyStek: Ja to odbieram trochę inaczej. OP robi robotę dla innych ludzi którzy chcieli się dowiedzieć coś o danym miejscu, zobaczyć zdjęcia. Google tylko tu pośredniczy, udostępnia platformę.
@Don_Lukasio: nic. Nikt mi nic nie zlecał, z nikim się na nic nie umawiałem. Po prostu cieszę się. Na jakimś starszym jest i z 20 milionów jak nie więcej, a nie pamiętam już nawet loginów xD. Jeszcze ku złości tutaj tych zarabiających na wszystkim dodam, że ta darmowa robota jest efemeryczna. Jeśli nie zaloguje się dłużej na danego gmaila, to kasują wszystko. Także tak xD
@Don_Lukasio: trochę inaczej jest w dużym mieście gdzie jest więcej (czy nawet w ogóle są), ludzi wrażliwych i jednak z poczuciem, że przestrzeń wspólna jest istotna, inaczej w miasteczku gdzie większość tego bydła myśli by tylko jak najszybciej dotrzeć do domu, a poza nim jesli cos zrobić to kogoś zdominować. Cieszę z lokalnego centrum handlowego, ponieważ przede mną była masa zdjęć jakiegos syfu, hołoty w brudnych dresach, usterek, co tam kto
brawo robisz darmową robotę dla jednej z najbogatszych firm na świecie


@GoracyStek: może i tak. Ale wynikiem jest to że każdy może wejść w mapy i zobaczyć jak coś wygląda faktycznie. Gdzie jakie miejsce jest otwarte od której itp