Wpis z mikrobloga

Zainteresowała się mną Amerykanka. Sama z siebie. Pierwsza. Muszę ją rozpracować i spytać o oczekiwania względem znajomości, bo to dziwne, że Amerykanka sama zainteresowała się przegrywem, który nie był w żadnym związku nigdy. Rozmowa z nią, to w ogóle inny vibe i świat, niż z Polkami. Totalnie na lepsze i człowiek jest radosny, z czego zadowolony, bo z P0lkami do tej pory to było, jak tarzanie się w gównie. Wcale niemiłe. Nic nie wychodziło. Może oprócz znajomości z tą Amerykanką związek by wyszedł. Kto wie. Chciałbym być szczęśliwy w końcu i Wam z tagu przegryw to samo życzę. Dobrej nocy

#p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polska #randkujzwykopem #usa #amerykanka #zwiazek #znajomosc #podrywajzwykopem #samotnosc
  • 13
@tomrex88: ojj uwazaj bo one są takie tolerancyjne i ogólnie tam jak w UK- każdy jest sobie równy. Tam ułomny z szefem przy jednym stoliku siedzą i jedzą śniadanie i to normalne wiec uważaj bo może Ci się wyda3qc ze hoho a dla niej to normalne że traktuje Cie normalne mimo że jesteś ulomny
@KotBojowy: Kot Bojowy ma rację, musisz uważać, bo może to być oszustwo.. Sam kiedyś nabrałem się na taką akcję 10 lat temu, tylko klientka była z Wielkiej Brytanii i straciłem przez tą znajomość 40 tysięcy polskich złotych, bo rzekomo potrzebowała na remont zagrzybionego domku ehh..
@tomrex88 poznałeś na żywo? Mi niedługo cztery lata suknie z Amerykanką już. Tyle, że poznaliśmy się na żywo i połączyło nas zamknięcie granic przez covid ;)
Jeśli to znajomość tylko przez internet to naciskaj na video call gdzie będziesz reżyserem aby sprawdzić czy prawdziwa.
Jednak faktem jest, że jesteśmy zlepkiem kultur, który dla amerykańskich dziewczyn jest atrakcyjny. Jednak licz się z tym, że są dużo bardziej bezpośrednie i aktywne seksualnie. Może lepiej