Wpis z mikrobloga

@i-marszi: nie popieram ale jak to jest pedalarze że na widok takich filmików ogarnia mnie satysfakcja? Jesteście najgorszym rakiem dróg i bardzo mocno staracie się by utrzymać pierwsze miejsce.
@Rudinji: a co za różnica czy jedzie środkiem czy przy samej prawej? Jak nie masz jak go wyprzedzić to grzecznie #!$%@? czekasz, a nie próbujesz się wcisnąć na 5 cm. Wyobraź sobie że to np traktor jedzie czy zamiatarka ulic. No musisz na przeciwny pas zjechać żeby wyprzedzić go. A jak masz lewy pas wolny to co za różnica czy wyjedziesz na niego 50 czy 150 cm. Żadna.
kilka łatek (bo nawet nie dziur) to nie da się jechać? J


@geronimo80: Nie da się i nie musi. Chcesz to jedź i się poświęcaj w imię uj wie czego. Twoja kasa, albo mamy, twoja sprawa.
@darek-jg: jak jeżdżę przy krawężniku drogą do pracy, to samochody lubią wyprzedzać mega blisko, aby nie przekroczyć linii środkowej na jezdni- najczęściej podwojnej ciągłej. Nieraz czulam powiew powietrza z lusterka samochodowego na ciele, mialam wrazenie, ze do auta mnie dzieli jakies 20 cm. Kierowcy też nie miewają wyobraźni, wystarczy, ze będę chciala ominąć małą dziurę na drodze i przypadkiem uderzam w samochód.
@van_der_bike przecież ten idiota nie musiał jechać po dziurach. Wystarczyło jechać środkiem pasa. Tam żadnych dziur nie widać. Jakoś jego kolega. Który to nagrywał z tyłu, mógł jechać w bezpiecznej odległości od kraweznika i od środka jezdni. Autobus podczas wyprzedzania już jest praktycznie na przeciwnym pasie. Sam miał na pobocze wjechać żeby pedalarza wyprzedzić?
@i-marszi: na #!$%@? pchają się tymi rowerami na jezdnie. Jeździć po parku, albo po chodniku. Kretyn na dodatek jedzie przy skraju prawego pasa rowerem, lewą stroną, zamiast dociągnąć do prawej. #!$%@? mnie to obchodzi, że są tam dziury. Jesteście problemem społecznym dla wszystkich. To nie są Niderlandy.
@assninja jakoś jego kolega który nagrywa, dał radę jechać bliżej środka pasa. Jemu nic się nie stało.
Widać że autobus wjeżdża prawie cały na pas przeciwny, czy miał jeszcze poboczem zasuwać?
@geronimo80 haha ja #!$%@?, samochodziarze to reagują na rowerzystów jak pisowcy na Tuska. Kołek w mózgu gigantyczny, skoro nie potrafisz zrozumieć, że rowerzysta jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu.

Ciekawe czy kierowcę samochodu też byś wyzywał, gdyby jechał przy lewej krawędzi. Pewnie nie