Wpis z mikrobloga

#izrael #palestyna #ukraina #rosja
https://wykop.pl/wpis/73511737/wpis
Propagandzista rosyjski, niejaki @Aquamen słynący ze swoich niewyszukanych wstawek, a później zarzekania się, że nie jest ruskim trollem, ostatnio przerzucił się na chwalenie Hamasu i podsyłania z rosyjskich twitterkow ile to już izraelskich żołnierzy nie zginęło.
Teraz najlepsze, wrzuca wstawkę z filmem gdzie podnieca się jak dziecko z wyczynów członka Hamasu, a później kasuje komentarz, że na końcu filmu to jedynie okazało się, ze skutkiem tej "akcji" było oderwanie kawałka błotnika.
Cóż za przypadek, że onuce przerzuciły się na popieranie arabskiej inwazji.
PS. Pewnie zabolało go stwierdzenie, że Merkawa to nie rosyjski złom z T na przodzie i nie da się go zniszczyć byle granatem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
mexxl - #izrael #palestyna #ukraina #rosja
https://wykop.pl/wpis/73511737/wpis
Propag...

źródło: temp_file674912902510465671

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mexxl Z moją psychą wszystko ok. Osobny wpis powstał, po to żebyś znów nie wpadł w panikę kasowania wpisów od innych.
PS. Co do tego ma wspólnego neuropa, konfederacja, PiS czy inna opcja polityczna, jak udowadniasz kolejny raz sianie ruskiej propagandy, która akurat gorąco wspiera Hezbollah.
mexxl - @mexxl Z moją psychą wszystko ok. Osobny wpis powstał, po to żebyś znów nie w...

źródło: temp_file9109704249051892045

Pobierz
  • Odpowiedz
@PrezeeS7: no dokładnie xd Żeby było ciekawiej to nie moje słowa a tłumaczenie wpisu z Twittera. Zaczynają być zabawni już naprawdę, o ile na tagu Ukraina irytowali mnie wpychając mi wręcz na siłę prorosyjskość to tutaj po tym wszystkim co z nimi przeszedłem zwyczajnie parsknąłem śmiechem( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@PrezeeS7 gość nie pierwszy raz kasuje wpisy, które zaburzają mu światopogląd, także to jedyny sposób na powiadomienie go, że usuwanie normalnych komentarzy nie spowoduje cenzury na całym portalu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mexxl: nie no chłopie usunąłem bo zamiast rozmawiać na temat to wyskoczyłeś z ryjem, że jestem onucom xd Ty nie możesz mieć tak wszystkiego po kolei( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od długiego czasu unikam was jak mogę ale przylepiliście się jak gówno do podeszwy, nie potraficie beze mnie żyć xD
  • Odpowiedz
@mexxl: Ja znam jego profil, nie bez powodu mam go na czarno, ale w tym wpisie co podałeś nie ma po prostu żadnego słowa pochwalnego, zwykły opis sytuacji :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PrezeeS7 dlatego dałem odnośnik do wpisu.
Dodaje w komentarzu wpis "a na końcu pokazują, że czołg zgubił jedynie część błotnika" a ten wyskakuje mi z typową gadką propagandową, że Izrael też ponosi straty itp, gdzie się do tego nie odnosiłem. Takie zagrywki propagandowe z tagu o wojnie w Ukrainie, to stwierdziłem do czego sam się przyznał, że większość uważa go za ruskiego trolla¯_(ツ)_/¯ no i zapiekła czekoladowa dziurka i zaczął kasować wpisy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mexxl chyba bardziej zabolało stwierdzenie, że oni nawet nie uszkodzili tego czołgu, bo to nie rosyjski złom, którego można wysadzić byle granatem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mexxl: Komunistyczna propaganda od bitych 50 lat widzi wroga w Ukraińcach i Żydach, to kogo mają popierać?

Z drugiej strony niewesoło musi być z materiałami, w Olgino skoro już zniszczony Challenger czy urwany błotnik Merkavy jest świętowany z radością jak zdobycie Jerozolimy czy Kijowa
funkmess - @mexxl: Komunistyczna propaganda od bitych 50 lat widzi wroga w Ukraińcach...

źródło: zqmb2d3r8frb1

Pobierz
  • Odpowiedz
Pewnie zabolało go stwierdzenie, że Merkawa to nie rosyjski złom z T na przodzie i nie da się go zniszczyć byle granatem.


@mexxl: tylko ogólnie to od początku wojny okazało się, że Merkava jest złomem. Jedynym plusem tej konstrukcji okazało się solidne opancerzenie wieży od góry - mimo to nie przeszkadza to załogom izraelskich czołgów w montowaniu klatek tak samo jak to robią kacapy.
Wojna pokazała, że IDF jest wydmuszką. Merkavy
KaiserBrotchen - >Pewnie zabolało go stwierdzenie, że Merkawa to nie rosyjski złom z ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-03 120710

Pobierz
KaiserBrotchen - >Pewnie zabolało go stwierdzenie, że Merkawa to nie rosyjski złom z ...
  • Odpowiedz
@mexxl: to, że ruski troll wychwala Hamas to nie znaczy że same państwo rosyjskie go wspiera.
Rolą kacapskich trolli jest sianie zamętu, więc oni mogli nawet w polskim internecie stanąć w obronie Ukraińców w sporze z polską o zboże.
Chaos, podsycanie konfliktów i sporów, podburzanie morale, wspieranie szurów,
you name it, taka ich robota w mirze
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.