Wpis z mikrobloga

@Klynt_Wschodniodrzewny: wystarczyłoby przestawić się na odpowiednią strefę czasową, ale jełopy zamiast iść w kierunku +3 chcą czasu zimowego cały rok byś korzystał ze słońca w godzinach 4-8 rano xD

w Polsce da się żyć jedynie od maja do sierpnia
  • Odpowiedz
@nadziej_e:

- lepszy i ogólny dostęp do witaminy D
- wycieczki rowerowo-piesze
- zajmowanie się np. działką lub ogródkiem
- i wiele innych rzeczy, których nie zrobisz jak jest ciemno, ale skoro myślisz, że w jasny dzień można tylko #!$%@?ć się nad jeziorem albo zjeść rybę nad morzem to sory ale nie pomogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: no okej ale w jesień i zimę też można zrobić wiele przyjemnych chociaż by wynikających z niskiej temperatury
w lato nie napijesz się gorącej czekolady pod kocem po spacerze przez zaśnieżony las, nie pojeździsz na nartach albo chociażby sankach ze znajomymi i poczuć się jak za dzieciaka. Każdą porę roku trzeba nauczyć się doceniać i z niej korzystać a narzekanie nic wam nie da
z fartem
  • Odpowiedz
a #!$%@? xD jak wasz stan zdrowia psychicznego zależy od tego kiedy robi się ciemno to coś robicie nie tak w swoim życiu


@nadziej_e: Poczytaj sobie o SAD.

jesień i zime można spędzić tak samo przyjemnie jak lato


Lubisz podróżować? Jest zimno, leje i masz czas max do 16
Lubisz koncerty czy inne imprezy na świeżym powietrzu? Jest zimno, leje i takich imprez zwyczajnie nie ma w sezon późna jesień-zima
Lubisz
  • Odpowiedz
@L3gion: wymówki, wymówki i jeszcze raz wymówki
jak wspomniałem, to wasza wina że nie potraficie się dostosować do matki natury
jak wam źle to słoneczna California zaprasza xD ale oczywiście znajdziecie wymówki
  • Odpowiedz
@nadziej_e: ech te wspomnienia z zim sprzed 20 lat ;)

nie przepadam za górami, owszem korzystam z wątpliwych "uroków" takiej pory roku - nadrabiam książki i filmy na przykład, ale sporty zimowe, łażenie w ciuchach na cebulkę itp to nie mój klimat.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: no widzisz a ja kocham i lato i zimę bo kocham matkę nature i żyje z nią w zgodzie
nazwij to głupota ale to ja jestem teraz szczęśliwy kiedy teraz za oknem leje tak samo jak i świeci słońce i się roztapiam od 30 stopni zamiast narzekać
  • Odpowiedz
@Klynt_Wschodniodrzewny: yyyy co ci przeszkodzo, jak ja do pracy wstanę bez słoneczka? zajebista logika, gdzie lepiej tracić cenne słońce rano jak i tak nie czeka człowieka nic dobrego (szkoła/praca), zamiast właśnie korzystać z niego jak jest się już wolnym
  • Odpowiedz