Wpis z mikrobloga

@JestemKolejnymRozowymPaskiem: ja nieironicznie nie mialbym problemu z taka lazienka, wszystko co trzeba jest, mala powierzchnia do sprzatania, a w domu i tak jestem tylko miedzy praca i silka, no i spie. Szczerze wolalbym zwiekszona powierzchnie innych pomieszczen kosztem lazienki. Ale jestem z tych, ktorzy luksusow nie potrzebuja, tylko miejsca do spania i mycia sie. Oczywiscie takie mieszkanie (w tym przypadku wynajem) powinno byc wycenione odpowiednio nisko.
@Sterling_Archer: Ja mam zawszę bekę jak ludzie kręcą imbę bo deweloper ośmielił się zbudowac jakieś 'mikroapartamenty' o małym metrażu.

Jakby ktoś zmuszał ludzi w takich mieszkać.

Przecież nie każde mieszkanie musi służyć do założenia rodziny.
Wiele młodych /dynamicznych osób prowadzi właśnie takie życie że większy metraż nie jest nim do czegokolwiek potrzebny.
weź np niech się grzałka w pralce spali albo np wpadnie coś pomiędzy bęben i trzeba wyciągnąć pralkę


@stanley88: o tym pierwsze co pomyślałem xD jak nic trzeba by zdemontować szafkę z umywalką.

ludzie kręcą imbę bo deweloper ośmielił się zbudowac jakieś 'mikroapartamenty' o małym metrażu.


@revente: ale tu nie chodzi o mały metraż, bo można mieć małe mieszkanie a wszystko z głową zaprojektowane i dostosowane, a nie tak jak
@stanley88: o tym pierwsze co pomyślałem xD jak nic trzeba by zdemontować szafkę z umywalką.


@PonuryKosiarz: Wiadomo, że grzałki w pralkach palą się co dwa tygodnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zdemontowanie tej szafki to 10 minut, a zamontowanie z powrotem tyle samo + chwila na jakiś silikon - czyli w sumie ze dwie godziny, ale nikt tego nie robi regularnie. Pralka którą kupiłem 9 lat temu
@FlasH wiesz od jakiegoś czasu zajmuje się naprawami sprzętu AGD min pralek. Jak przyjeżdżam do ludzi to w 90% miejsce do pracy nie jest przygotowane. Tzn na pralce leżą dalej kosmetyki koszyki z rzeczami itp. Pralki są zabudowane drzwiczkami blatami itp. #!$%@? to ale robię. Choć mam tylko wymienić grzałkę albo wyciągnąć fiszbin z bębna. Uwierz w nowych pralkach bardzo często mam jakieś awarię. Jak bym przyjechał tutaj i miał wymienić grzałkę
wziąć za to standardowe 100zł to by mnie #!$%@? szczelił i #!$%@? pół ten łazienki


@stanley88: To chyba normalne, że za pracę bierze się pieniądze. 100 zł za wyciągnięcie fiszbinu, 400 za demontaż i montaż umywalki... a z drugiej strony... kogo obchodzi, czy serwisant będzie miał wygodnie? Nie do tego projektuje się łazienkę.

ps. napisałem, że w sumie ze dwie godziny (bo tyle zazwyczaj trwają rzeczy, które mają zająć 10 minut)
Myślicie że trzeba otworzyć prysznic żeby otworzyć pralkę?


@JestemKolejnymRozowymPaskiem: Nie trzeba, są otwarte. Wiadomo, że to strasznie niewygodne i uciążliwe gdy trzeba cokolwiek naprawić (nawet wyczyścić ten śmieszny filtr na dole), ale i tak nikt normalny nie zamyka po sobie drzwi do prysznica xD