Wpis z mikrobloga

Rozumiem że gdyby typ zabił dwóch innych ludzi którzy akurat nie mieli problemów z prawem to nadal byłby waszym idolem?


@GrochenMochen: śmieszne jest to, że na "pokojowych protestach" antify i blm zebrały się same szumowiny i degeneraci, co wiecej próbowano ich przedstawiać jako tych dobrych... takiego #$uja xD
Na nagraniach widac ja go gonili, jak już go przewrócili i leżał na ziemi jeden zabierał się by mu przypierdzielić deską, drugi miał
@Przyjaciel_Rodziny akurat trzech postrzelił i dwóch ma problemy z prawem no faktycznie wszyscy xd

Nie mów mi że nic nie wiesz o tym xd. Sprawa wyglądała tak że kyle wcześniej na dwa lub trzy dni przed postrzeleniem siedział w aucie z kolegą i patrzył na te protesty komentując przy tym że ma ochotę wszystkich ludzi zastrzelić. Faktycznie później to zrobił i stał się gwiazda na pięć minut zamiast się smażyć na krześle
Nie mów mi że nic nie wiesz o tym xd. Sprawa wyglądała tak że kyle wcześniej na dwa lub trzy dni przed postrzeleniem siedział w aucie z kolegą i patrzył na te protesty komentując przy tym że ma ochotę wszystkich ludzi zastrzelić. Faktycznie później to zrobił i stał się gwiazda na pięć minut zamiast się smażyć na krześle elektrycznym. Takie ładne stany USA


@GrochenMochen: ma pan dowód?