Wpis z mikrobloga

Pytanie do dzieciatych facetów ...

Który z was z nieprzymuszonej woli dążył lub nalegał na posiadanie kaszojada?

Co rozmowa w biurze albo miedzy znajomymi, to cały czas narzekanie. Raz, że trzeba więcej #!$%@?ć, dwa że w sumie to ona nalegała, trzy że lekarze i inne obowiązki.

Już sam nie mogę rozróżnić zwykłego #!$%@?, czy faktycznie, facet chciałby sobie przeżyć spokojnie życie a dostaje:

szantaż emocjonalny prowadzący do wykorzystania seksualnego, w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb kobiety, do posiadania potomstwa.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pytanie
  • 101
@Tacho_: Ja mam wrażenie, że to narzekanie facetów to często jest takie kulturowe pieprzenie bo właściwie to trochę tak nie wypada być tym wrażliwym ojcem. Jak się z kimś jest bliżej i szczerze gada to większość facetów jakich znam z dziećmi jest zadowolona z bycia ojcem. Jedno co zaobserwowałem to jest to jednak trochę inne niż u kobiet i parę razy słyszałem, że ten pierwszy etap dziecka jest męczący gdy te
@Tacho_: Ja chciałem, w sumie bardziej niż żona :D

Kaszojad ma 9 miesięcy i jest zajebisty :). Człowiek wraca zmęczony z pracy, widzi bezzębny uśmiech tego małego robala i od razu dzień naprawiony.


@T34v2: spoko spoko, poczekaj ze dwa lata i będzie: człowiek wraca zmęczony z pracy, słyszy wkur****y pisk tego już nie tak małego robala i najchętniej by wrócił do pracy xDD
kobieta zawsze będzie dążyć do posiadania dzieciaka bo to ja zabezpiecza


@valerius-romulus: przeciez dzieciak to taka kula u nogi ze szok xd jak chlopu sie znudzi to rzuci 700zl alimentow (o ile wgl) i co najwyzej wezmie na weekend, a ty pracuj i organizuj opieke calodobowa praktycznie. W samotnym rodzicielstwie nie ma sie wolnego czasu, jak sie pracuje nawet wyjscie do sklepu to logistyka z zabieraniem kaszojada