Wpis z mikrobloga

jak się tego skwysynstwa pozbyć i co to właściwie jest? może ktoś miał podobne doświadczenie? małe muszki, ani owocówki, ani ziemiórki siedzą głównie na suficie i ścianach, zostawiają plamy, nie obsiadają jedzenia tak jak owocowki, rozmnażają wie jak pojane. Kupiłem płytkę z brosa i nic nie pomaga, powciągałem odkurzaczem, ale na drugi dzień znowu pełno. Ma ktoś sposób na to? w komentarzu zdjęcie sufitu #mieszkanie #remontujzwykopem #dom ##!$%@? #sprzatanie #mirabelkopomusz #pomocy #owady
gooway - jak się tego skwysynstwa pozbyć i co to właściwie jest? może ktoś miał podob...

źródło: temp_file8811898739813380171

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@gooway U mnie też latało to gówno, ogólnie to schowałem owoce do lodówki, zero jedzenia na blacie, nalałem w butelki od piwa wody cukru i soku z cytryny i sie kilka #!$%@? utopiło.
Po tygodniu problem zniknął, ale fakt dziwne te cholerstwo w tym roku sie zrobiło bo już u kilku osób o tym też słyszałem.
  • Odpowiedz
#!$%@? też mi się tego namnożyło na chacie, małe czarne gówna które nawet zbytnio nie latają tylko siędza i jest ich coraz więcej, dzisiaj zgarnałem je do odkurzacza, profilaktycznie pozamykalem okna i zobaczymy co będzie
  • Odpowiedz