Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Xxy89
Xxy89

Xxy89

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1030
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1028
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Xxy89
Xxy89
Xxy89 20.05.2026, 08:20:39
  • 12
#hotelparadise Wszyscy cisną na magister Biegalską, że przyszła do programu dla kasy, ale ona chociaż w tym wszystkim była szczera. Wystarczy zobaczyć jak powoli odpala się Zuza przeliczając ile trzeba oddać podatku i dlaczego tak dużo. A tekst, że dostała kiedyś mandat i nie opłaciła a nic się stało... xD myślałam, że Pani psycholog jest mądrzejsza ale cóż. Powoli zaczęła już wymieniać na co wydałaby wygraną. Stypiara nie lepsza ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89
Autor
20.05.2026, 08:29:07 via Wykop
  • 2
@Kamade93: Ty pewnie z tych co również nie płacą a potem płaczą na fb grupach, że jakim prawem komornik wszedł na konto xD
  • Odpowiedz
Kawencikk
Kawencikk
Kawencikk
20.04.2026, 09:21:25
  • 38
#hotelparadise Mam wrażenie, że ten sezon dzisiaj ostatecznie się zakopał. I nie chodzi o to czy kogoś lubimy czy nie lubimy, czy kibicujemy czy nie.

Była szansa, aby wreszcie rozruszać tą wszechobecną nudę. Prosty schemat - Marta wybiera Tobiasza, wchodzi Werka - i niech się dzieje do następnego rajskiego.

A tak… Niesamowicie zmarnowany potencjał i dziwię się, że produkcja jakkolwiek tego nie pokierowała właśnie w taką stronę. Teraz ten pojedynek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 20.04.2026, 09:54:05 via Wykop
  • 12
@Kawencikk: w następnym odcinku odpadnie któraś para. Było zajebiście gdyby na jej miejsce weszli Tobiasz z Werką
  • Odpowiedz
Xxy89
Xxy89
Xxy89 20.05.2026, 06:59:06 via Wykop
  • 0
@Kawencikk: A jednak miałam rację ;)
  • Odpowiedz
juskus
juskus
juskus
19.05.2026, 08:19:12
  • 2
#hotelparadise
No i w końcu po prawej czy po lewej walczyli ci Polacy w bitwie przeciwko Termopilom? Bo nie powiedzieli jaka jest poprawna odpowiedź xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 19.05.2026, 08:20:06 via Wykop
  • 1
@juskus: Ty tak serio? 😳
  • Odpowiedz
Trisolarianin
Trisolarianin
24.04.2026, 10:42:05
  • 32
#hotelparadise Błagam niech rura odpadnie normalnie na rajskim z ręki Krystiana. Nie, że blokada pary, czy jakaś konkurencja. Niech odpadnie bo Krystian po prostu wybierze kogoś innego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 24.04.2026, 21:04:09 via Wykop
  • 0
@Trisolarianin: gdzieś przewijał się temat, że on odpadnie przed nią a może i z jej ręki? Nie pamiętam dokładnie.
  • Odpowiedz
Szuruburu5
Szuruburu5
Szuruburu5
22.04.2026, 20:58:53
  • 0
#hotelparadise
Ale, że co? Wszyscy wiedzą jak będzie i Pan Lektor puścił plotę, że wróci Werka? A która niby?
Nie wydaje mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 23.04.2026, 06:59:45 via Wykop
  • 1
@Kawencikk: to nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem. Mają wrócić dwie osoby grzybiar na pewno a drugiej osoby nie zdradził
  • Odpowiedz
Sonisia
Sonisia
20.04.2026, 07:32:29
  • 8
#hotelparadise Marta mnie rozpier***** bo stwierdziła, że Bartek próbował ją podejść psychologicznie 😂😂😂😂
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 20.04.2026, 08:29:18 via Wykop
  • 8
@Sonisia: bo w zeszłym odcinku próbował zrobić jej wjazd na psyche. Powiedziała prawdę.
  • Odpowiedz
Buzdygan666
Buzdygan666
Buzdygan666
15.04.2026, 12:41:27
  • 71
Biegalska czekala cale zycie zeby p--------c na jednym wydechu te swoje “osiagniecia” xdddddddd
#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 15.04.2026, 15:56:47 via Wykop
  • 30
@PaniPancia00_: za to zwróć uwagę, że czesc osób wyszła jak ona zaczęła piep...
  • Odpowiedz
KwasneMleko
KwasneMleko
KwasneMleko
25.03.2026, 09:02:49
  • 18
#hotelparadise jak widzę Oliwkę na ekranie to jakoś nachodzi mnie ochota na kabanosy.. Jest tak wysuszona...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 25.03.2026, 11:03:57 via Wykop
  • 5
@KwasneMleko: nie wiem co w niej widzą mężczyźni. Fakt ma ładną buzię ale ciało 10letniego dziecka 🫣
  • Odpowiedz
Xxy89
Xxy89
Xxy89 25.03.2026, 10:24:03
  • 47
Nikt mnie jeszcze tak nie wku* jak ta okropna, zakłamana Weronika. Pie* księżniczka na ziarnku grochu. Te jej wieczne dąsy i krzywe miny. Andrzej i tak delikatnie ją wyjaśnił. Okropny charakter

#hotelparadise
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

logink_a
logink_a
10.01.2026, 01:03:44
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 10.01.2026, 20:53:58 via Wykop
  • 1
Gość ma kilka profili na fb, ktoś jest z Bielska i go zna ?
  • Odpowiedz

21

Makabryczne morderstwo w centrum Bielska Podlaskiego.

Pokaż treści 18+

Makabryczne morderstwo w centrum Bielska Podlaskiego.

Potencjalny sprawca umieścił zdjęcie zbrodni na Facebooku

kretik112
z
bielsk.eu
dodany: 09.01.2026, 18:28:21
  • 15
  • #
    zbrodnia
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    morderstwo
  • #
    bielskpodlaski
Xxy89
Xxy89
Xxy89 10.01.2026, 20:12:44 via Wykop
  • 1
On ma kilka profili na fb, ale na tym wymienionym wrzucił zdjęcie matki. Jest ktoś z Bielska i może coś więcej o nim napisać?
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
03.05.2025, 06:12:07
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 03.05.2025, 16:14:48 via Wykop
  • 0
Kto to wrzucił na insta ?
  • Odpowiedz
teraz_z_kontem
teraz_z_kontem
06.01.2025, 19:34:39
  • 11
#krolowaprzetrwania

Ależ zbieranina próżnych pustaków
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 06.01.2025, 19:45:06 via Wykop
  • 7
@teraz_z_kontem: ta makumba strasznie w---w...
  • Odpowiedz
Milo900
Milo900
Milo900
19.11.2024, 22:37:12
  • 55
Tak sie zmienila Agnieszka (ksiegowa) co była z kermitem. Nie dziwie sie ze im to nie wyszlo. Ona ogarnieta i jeszcze o siebie zadbala. A tamta mameja coraz wiekszy i w sumie 0 energii by isc do przodu.

#slubodpierwszegowejrzenia
Milo900 - Tak sie zmienila Agnieszka (ksiegowa) co była z kermitem. Nie dziwie sie ze...

źródło: temp_file745508880890893576

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 19.11.2024, 23:07:18 via Wykop
  • 13
@podomka: źle zrobiona, tak zwane ombre powinno przechodzić subtelnie z jednej tonacji w drugą, u niej wygląda jak odrost
  • Odpowiedz
jacas
jacas
19.11.2024, 22:47:40
  • 269
Nooo dałam Kamilowi jeszcze szansę po programie żeby mnie trochę połechtać, zabawić. Pozwoliłam mu do siebie napisać, nie zablokowałam od razu jego numeru. Zostawiłam te drzwi lekko uchylone. Nawet mu chyba dwa razy odpisałam "ok" jak zapytał co u mnie... No ale jak widać jemu nie chciało się starać o taką boginię jak ja, no trudno, taki typ faceta. Tak poza tym to już w połowie programu zapisałam się na taki wyjazd
jacas - Nooo dałam Kamilowi jeszcze szansę po programie żeby mnie trochę połechtać, z...

źródło: 000JXPV449XXVLE5-C461-F4

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 19.11.2024, 23:04:56 via Wykop
  • 9
@jacas: w punkt. Tragiczna jest. Drewniany dementor
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
19.11.2024, 22:55:17
  • 54
Co ma ten Damian w sobie takiego że ona nawet chętna wynieść się do Wrocławia byle tylko być z tą mimozą.
Gość nie ma nic a mówi że nie może wszystkiego zostawić, czyli czego? Wynajmowania tej klitki z lat 80?
Ona musi mieć strasznie niską samoocenę, ciekawe czy zrzuciła teraz tyle kilogramów też dla niego XD

Barakara to na loterii wygrała że nie pracuje i sobie wstaje o 12? Kangurzyca sobie buduje chatę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 19.11.2024, 23:03:08 via Wykop
  • 1
@MrBeast: a tak wykopki marudziły, że byłoby inaczej gdyby to byli zarobieni 😅 jedna śpi do 12ej druga chatę w Australii buduje ;)
  • Odpowiedz
Xxy89
Xxy89
Xxy89 19.11.2024, 22:24:00
  • 15
Trzeba przyznać, że Agnieszka nie dość że zabawna, mądra i ogarnięta życiowo to po programie wygląda naprawdę dobrze. Kermit, ale żeś to spier....
https://tvn.pl/programy/slub-od-pierwszego-wejrzenia/aktualnosci/damian-wlodarczyk-i-agnieszka-kempista-ze-slubu-od-pierwszego-wejrzenia-10-zamieszkali-razem-po-programie-st8185943?fbclid=IwY2xjawGp5YdleHRuA2FlbQIxMAABHYJlqi-uFkggwLsOuvfH4Ai3frZ-J7VsMRrTJ26G57OXtSWqaan-FuLCFg_aem_PFO63wUKMyzZi3gsIj3ruA

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89
Autor
19.11.2024, 22:46:44 via Wykop
  • 0
@linshaa: musi być zachowana równowaga w naturze
  • Odpowiedz
W.....n
W.....n
konto usunięte 19.11.2024, 21:36:48
  • 17
co my będziemy robić jak się jeszcze rolnik skończy?
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xxy89
Xxy89
Xxy89 19.11.2024, 21:40:43 via Wykop
  • 1
@WpiszSwojLogin: Królowa przetrwania niebawem to dopiero złoto
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking