Wpis z mikrobloga

szukam motocykla do 15000 zł, znalazłem jeden fajny egzemplarz ale bije sie z myślami bo jest z 2002 roku, warto iść w taki motocykl czy lepiej cos młodszego? motocykl to yamaha bt1100 bulldog #motocykle #motocykl
  • 24
  • Odpowiedz
@kicekxxd: to gaźnikowy ? Jeśli tak to daruj sobie. Bez przesady mamy koniec 2023 roku a ty moto na gaźniku kupisz i to za 15 koła.
Ja już bym nie kupił niczego co nie ma absu i trakcji, co dopiero z gaźnikami się bawić.
  • Odpowiedz
warto iść w taki motocykl czy lepiej cos młodszego? motocykl to yamaha bt1100 bulldog


@kicekxxd: Warto, jak najbardziej. Gaźnik nie jest tutaj żadną przeszkodą. Kawał solidnego moto. Pytanie, czy ten egzemplarz faktycznie jest tyle wart. Ale tego dowiesz się na miejscu.
  • Odpowiedz
@krzysztof2033: Ja tam wole motocyklem jeździć a nie w nim grzebać.
Pamietam ze moja pierwsza przesiadka z gaźnikowca na wtrysk to była spora różnica, napewno bym tego nie powtórzył. Pewne rzeczy są już przestarzałe i tyle. Trochę jakbyś telefon z klawiatura chciał kupić.
  • Odpowiedz
@kicekxxd: trochę za mało informacji podałeś czego szukasz, tym bardziej odnośnie twojego stażu i celu w jakim będziesz moto użytkować, jeśli szukasz czegoś o lini podobnej do Bulldoga to może BMW r850r lub 1100/1150r?
  • Odpowiedz
  • 0
@Jeffrey9696 szukam jakiegoś nakeda z v2 np SV650, Ducati monster, Yamaha bulldog, w zasadzie będzie to mój pierwszy większy motocykl co niedawno zdałem prawo jazdy, wcześniej 125 jakieś 20000km zrobiłem na przestrzeni paru lat
  • Odpowiedz
600, 620, 695? Ogólnie na pewno będzie trzeba zwrócić uwagę na stan bo jednak motocykle włoskie z tamtych czasów lubiły nic "niesforne" ( ͡° ͜ʖ ͡°), a i pozycja nie każdemu pasuje. Przejedź się, przymierz, ja i tak na twoim miejscu wziąłbym coś co jest w jak najlepszym stanie jak najbliżej Ciebie, mniej zwracając na to czy mi pasuje wizualnie czy nie
  • Odpowiedz