Wpis z mikrobloga

@kicekxxd: to gaźnikowy ? Jeśli tak to daruj sobie. Bez przesady mamy koniec 2023 roku a ty moto na gaźniku kupisz i to za 15 koła.
Ja już bym nie kupił niczego co nie ma absu i trakcji, co dopiero z gaźnikami się bawić.
warto iść w taki motocykl czy lepiej cos młodszego? motocykl to yamaha bt1100 bulldog


@kicekxxd: Warto, jak najbardziej. Gaźnik nie jest tutaj żadną przeszkodą. Kawał solidnego moto. Pytanie, czy ten egzemplarz faktycznie jest tyle wart. Ale tego dowiesz się na miejscu.
@kicekxxd: trochę za mało informacji podałeś czego szukasz, tym bardziej odnośnie twojego stażu i celu w jakim będziesz moto użytkować, jeśli szukasz czegoś o lini podobnej do Bulldoga to może BMW r850r lub 1100/1150r?
  • 0
@Jeffrey9696 szukam jakiegoś nakeda z v2 np SV650, Ducati monster, Yamaha bulldog, w zasadzie będzie to mój pierwszy większy motocykl co niedawno zdałem prawo jazdy, wcześniej 125 jakieś 20000km zrobiłem na przestrzeni paru lat
600, 620, 695? Ogólnie na pewno będzie trzeba zwrócić uwagę na stan bo jednak motocykle włoskie z tamtych czasów lubiły nic "niesforne" ( ͡° ͜ʖ ͡°), a i pozycja nie każdemu pasuje. Przejedź się, przymierz, ja i tak na twoim miejscu wziąłbym coś co jest w jak najlepszym stanie jak najbliżej Ciebie, mniej zwracając na to czy mi pasuje wizualnie czy nie