Wpis z mikrobloga

To co przez ostatnie kilka lat nastąpiło na rynku matrymonialnym w Polsce to totalna katastrofa która będzie miała swoje powazne konsekwencje.
To powinien być temat dziesiątek badań jak to mozliwe ,że hipergamia wzrosła na tak potężna skalę?
5 lat temu też był internet , też był tinder ale było nieporównywalnie łatwiej dla przecietnego faceta znaleźć kobietę. Dziś rynek to setki zdesperowanych chłopów na jedną przeciętna kobietę
Demografia już jest wielkim problemem, a będzie tylko gorzej (Chadow nie wystarczy dla kazdej)
Do tego dochodzi powszechna depresja i być może fala samobójstw

#tinder #samotnosc #depresja #przegryw #zwiazki #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 45
@Maxior99: no tak były, ale też były przekazywane tam inne wartości. Kiedyś nastawienie było bardziej pro rodzinne, teraz wręcz odwrotne i właśnie doskonałym miejscem do zabawy jest tinder, gdzie rozowe traktuja go jako rozrywke i jak sie trafi chad to fajnie, a dla wielu gosci przecietnych, którzy nie mają innego miejsca do poznawania jest to ostatnia deska ratunku
@Maxior99: <klepie po ramieniu> wszyscy siedzimy w tym gównie po uszy. Przecież nawet gwałciciel jest lepszy od nas. Kobiety coraz bardziej są obdarte z ludzkich uczuć i ich w ogóle nie rusza co wyprawiają w myśl zasady, że "jestem kobietą więc wszystko mi wolno". Różowe paski otwarcie piszą mi tu, żebym się brał za rozwódki z dziećmi, bo od młodych kobiet nie można wymagać dojrzałości. Tylko to nam zostało. Wara od
Kobiety otwarcie już mówią, że toksyk jest hot. Kobieta ma w chój komplementów, tamponów emocjonalnych, dostaje laptopy za nic i to wszystko nie musząc sypiać ze słabym psychicznie brzydalem tylko róchając się z czadem szownistą. Po co ma ona zmieniać się skoro beciak nie stawia żadnych warunków?


@LostHoldenCaulfield: kobiety nie lubią lalusiów, i miłych gości, bo jak jesteś miły a nie jesteś chadem tylko przeciętnym to ona myśli że to jest
@Maxior99: To jest jeden z powodów czemu cywilizacja zachodnia już upadła, ale efekty będą widoczne za kilkadziesiąt lat. Nikomu nie zależy na zmianie tego stanu rzeczy, bo dziś już nie myśli się na zachodzie w kategoriach narodu, tradycji i dobrostanu obywateli. Czy Europa będzie afrykańsko-muzułmańska, czy rdzennie zachodnia to nie ma znaczenia. Liczy się kasa. Nowi Europejczycy też będą kupować auta, kosmetyki, ajfony, gadżety. Do tego samotnym facetom sprzeda się premium
Dokładnie. Lepiej mieć 5 przystojnych typów na chwile (dla których będzie się jedną z kilkudziesięciu) niż jednego przeciętnego na całe życie (znaczy nie jest lepiej, ale to podpowiadają instynkty, więc wiadomo...).


@Eteres: dlatego w opozycji wolę z młodymi laseczkami po 17stce niż z babą po 28 lvl która jest nudą
@Maxior99: niedawno odbyłem rozmowę z typiarą, która prowadzi zajęcia fitness na siłowni, ale też sama ćwiczy. Ma konto na tinderze, ma kilku adoratorów na siłowni, ale każdy z nich to nie ten xD Sam na tyle byłem głupi, że też zagadywałem, ale dałem sobie siana bo ustawianie się kolejce i walczenie o cipę nie jest dla mnie. Kiedyś jak 2 samców walczyło o względy samicy to już było coś. Dziś to
@Ksut_Melodi: zgadza się, dlatego największym błędem współczesności i liberalizmu jest to że największą wartością jest SZCZĘŚCIE JEDNOSTKI

z jednej strony lepsze podejście w tą stronę, niż kolektywizm jak w Chinach czy Rosji (jednostka nic nie znaczy, liczy się przetrwanie NARODU i PARTII)

z drugiej wiadomo, że całe tabuny ludzi zawsze podejmują decyzję która jest na rękę i daje korzyść im tu i teraz - im więcej luzu tym częściej złe decyzje,