Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wydaje mi się, że problemy #przegryw #incel #blackpill mogą się brać z konserwatywnych poglądów typu popieranie #konfederacja i niedopasowana światopoglądowo do reszty społeczeństwa, a nie jakiejś tam biologii.

Przykład 1: koleżanka, która jest aktywistką, edukatorką kulturalną, czyta trudne książki o tym jaki złożony jest świat i chodzi na dziwaczne panele dyskusyjne, jest z facetem który jest jej wzrostu, który ma głos chyba wyższy niż ona, który ma lekką nadwagę i babyface, łączy ich to, że on również czyta i gada, gada, gada, o kulturze, społeczeństwie itd. I chłop nawet nie ma prawa jazdy! Oboje wegetarianie, oboje głosują na lewicę. I cecha wspólna - ona i on to gaduły.

Przykład 2: kolega, który ma z 35 lat, ma już brzuszek, ma taką sobie pracę, ale jest bardzo oczytany, interesuje się socjologią, urbanistyką, futurologią, oczywiście wegetarianin i lewak. Jest już któryś rok z bardzo fajną dziewczyną, 8 lat młodszą, lepiej zarabiającą od niego, wykształconą, z wyglądu - powiedziałbym że lepsza liga, no i też wegetarianka, też ma podobne poglądy i zainteresowania. I cecha wspólna - ona i on to gaduły.

Przykład 3 - medialny: kojarzycie założyciela Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (na uchodźstwie)? Rafał Gaweł. Chyba nie grzeszy urodą. A jego żona to dużo młodsza "laska". Oczywiście oboje są lewakami, jak można się domyślić.

I jeszcze mój przykład - wprawdzie się rozstaliśmy, ale byłem 5 lat z dziewczyną, która była... lewaczką, wegetarianką, interesowała się kulturą itede itepe. I ja sam oczywiście też jestem taki. Był długoterminowy związek? Był. Szanowaliśmy się, kochaliśmy się? Tak. Cecha wspólna - gaduły.

Czy znajomi faceci w związkach są gigachadami? Nie. Czy moi znajomi się kochają i szanują? Nie wiem, ale sprawiają takie wrażenie i ogólnie wydają się być tacy że do rany przyłóż. I żadni swingersi, BDSM czy co tam jeszcze się niektórym z "postępowością" kojarzy.

Może niepowodzenie w życiu bierze się z tego, że każdy chciałby #konserwatywka i ma nie wiadomo jaką wizję związku i rodziny. A ci wszyscy moi znajomi lewacy tworzą normalne związki i rodziny, po prostu nie mają potrzeby wyrażania nienawiści do innych i tyle. Nie grzmocą się z kim popadnie, nie seksualizują dzieci i cholera wie co jeszcze.

#przegryw #incel #blackpill #redpill #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
@mirko_anonim: dałeś się zrobić w bambuko medialnej narracji - tu siedzą osoby o różnych poglądach, od konfederatów po lewicę, a nawet osoby mające całkowicie w rzyci politykę.

Pozorna nadreprezentacja fanów Konfederacji wśród tagowiczów bierze się stąd, że w Internecie udzielają się głównie ludzie najchętniej przyznający się do tej opcji. Jak w każdym zakątku sieci praktycznie. 15 lat temu też wszystkie internetowe ankiety (nawet na stronach o nurcie lewicowym) wygrywał Korwin-Mikke i
@mirko_anonim: Oho, bądź lewakiem, będziesz wyrywał panny! xDDDD
Aby głosować na lewicę będąc facetem trzeba po prostu nienawidzić swoich (lewica jest przeciwko facetom w sumie w każdym aspekcie). Nawet sami geje się odwracają od lewicy coraz częściej bo są gnojeni za płeć XD

W ogóle Przykład 3 - to już tak srogie iksde że będę chyba to wspominał przez kolejny miesiąc XD Branie za autorytet typa który dyma innych za kasę,
@mirko_anonim: ich problemy biorą się z niskiej samooceny, fobii społecznej lub innych zaburzeń osobowości i w konsekwencji - braku umiejętności społecznych. W moim otoczeniu praktycznie wszyscy są w związkach - wysocy i kurduple, przystojni i brzydale, sportowcy i ulańce, kudłaci i łysi, lewaki i kibole, ateiści i katole, życiowo ogarnięci i nieudacznicy. Bez drugiej połówki są tylko piwniczaki, które nie potrafią wydusić z siebie słowa w towarzystwie.
@mrrrrr: Ewentualnie ci, którzy prowadzą żywot singla z wyboru. Też znam sporo ludzi i w różnym wieku. Przedział mniej więcej 25-50 i każdy jest w jakimś związku. Od pani doktor po trzech kierunkach studiów, która jest jakąś ultarską (ultrasem) lewactwa po gościa śmigającego na Marsze Niepodległości. Nawet wycofani i introwertyczni jakoś sobie kogoś znaleźli.