Wpis z mikrobloga

@KlejnotChoroszczy: Czepiasz się. jedno szmacisko z drugą powyły się przed kamerami, poza tym poszedł kontrolowany leak zdjęć, żeby zamknąć mordy hejterom i skupić uwagę na swoich nagich piersiach i kroczach, i się rozeszło po kościach. Można ten sam #!$%@? ryj wstawić na opakowanie paszy dla kiddosów
@KlejnotChoroszczy: Natsu uszło płązem, i nie tylko jej, z powodu tego, że akceptowana jest szeroka seksualizacja dzieci o której sam pisałeś. Coraz więcej można i to w kontakcie z coraz młodszymi pokoleniami. Jest to dosyć przerażające. Kiedy wyszła afera szmagaty z "planem B", to wiele młodych fanek broniło fagatę i nie widziało w tym nic złego. Widocznie już nastolatki uważają, że oszukiwanie dla kasy i zarabianie dupą jest w porządku.
może nie tyle co chce ale wydaje mi się to normalnym etapem życia.


@KlejnotChoroszczy: To ty chyba masz już grubo ponad 30 stkę. Bo obecnie nawet ludzie dobijający do 30 mają wyobrażenie, że będą żyć jak taka natsu szmagata albo inny błoński. Wydaje im się, że easy życie, dużo ruchania. A tak naprawdę okazuje się, że taki błoński rucha raz na ruski rok, trwa to 10s i w dodatku nikt poza
@KlejnotChoroszczy: He, to witaj równolatku. Ja pamiętam, że jak mieliśmy po 20 lat, to ludzie często nie wiedzieli co ze sobą zrobić, ale jakiś tam pomysł mieli, coś kombinowali, jak nie wychodziło to zmieniali pomysł i jakoś to było. Teraz każdy chce być influ insta. Jak wyświetlenia nie łapią, to trzeba dupę pokazać. A takie programy jak GOATS wydają się szybkim skróceniem drogi do sławy i kasy. Tylko, że mało kto
@BombaskaEskadraLotnicza ale to jest droga na skróty, przecież wiekszosc tych jutuberow przy pierwszym potknięciu ma problemy z psycha. Narazie poczekajmy z wnioskami bo jesteśmy w trakcie tego pokolenia a skutki możemy zobaczyć za naście lat. Ja lata 90 i początek 2000 wspomina miło , mało było ale człowiek cieszył się z głupot.
@KlejnotChoroszczy: przecież w tych aferach na youtube co się przewinęły to wniosek jest jeden. Dla mężczyzn cancel za każde przewinięcie, a kobietom uchodzi wszystko na sucho.

Przecież natsu, Fagata, Lexy nie poniosły i nie poniosą żadnych konsekwencji za swoje działania z przeszłości, a chłopów chcą ukrzyżować za najmniejsze potknięcia - nie mówię tu o obecnie zaangażowanych chłopach w PandoraGate, ale np. Gonciarzu, który był w toksycznych związkach i laski godziły się
ale to jest droga na skróty, przecież wiekszosc tych jutuberow przy pierwszym potknięciu ma problemy z psycha.


@KlejnotChoroszczy: no dokładnie, tak jak mówię. zobacz nitra po banie - chłop nie wie co robić. zobacz ekipę po rozpadzie - nie wiedzą co robić w życiu.

Ja lata 90 i początek 2000 wspomina miło

ja też, ale jak człowiek dziś ogląda jakieś filmy z tamtego czasu to było sporo syfu dookoła. rodzice musieli
upadek cywilizacji która znalismy


@KlejnotChoroszczy: jest to możliwe. w Rzymie zanim upadł, mieli rury z ołowiu, #!$%@?ło im od tego, Każdy ruchał się z każdym. Cesarz Heliogabal przebierał się za dziwkę i dawał dupy poddanym w burdelu. Niestety wypieranie w naszej kulturze wartości pochodzących z cywilizacji łacińskiej źle się kończy. Ludzie wypierają konserwatywne wartości bo uważają, je za "zacofane". Tylko, że to co ludzie biorą w zamian kończy się jak natsu,