Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten materiał Konopskiego. Ogólnie wrażenia: słabiutko, z dużej chmury mały deszcz. Z zapowiedzi myślałem że będzie to coś co wywróci polski internet o 180 stopni, a w zasadzie tylko na Stuu i Dubiela było coś konkretnego, reszta to jakieś tam #!$%@? xD Co w tym dziwnego że 17 letni Boxdel kręcił a 4 lata młodszą dziewczyną, serio to uważacie za pedofilie? To ja w szkole/na osiedlu miałem pełno takich "związków" gdzie 12-13 latka była z 15-16 latkiem, wielkie mi mecyje xD Puknijcie się w łeb xD

Zastanawia mnie jedno, Konopsky powiedział na początku filmu aby pomyśleć sobie o 5 youtuberach z dzieciństwa których podziwialiśmy czy coś takiego, no to generalnie żaden z tych 5 o których pomyślałem nie pojawił się w tym filmie. Przecież tam jest przedstawiona bardzo mała liczba postaci xD

Słabizna...

#youtube #pandoragate #internet #famemma #wardega
  • 30
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sparrow98: Przecież ta Olciak to atencjuszka, która teraz chcę uciąć kawałek tortu dla siebie i wypromować się na tej aferce. To nie jest tak, że ona nie miała pojęcia, z kim piszę i ile on ma lat (jak często bywa w przypadku prawdziwej pedofilii). Do tego ich kontakt trwał kilka lat (od momentu gdy ona miała 13, a on 17 lat, a więc oboje byli jeszcze nastolatkami), tak więc mogła go
@derczy no nic, nie zrozumiemy się, bo jesteś patusem który relatywizuje i spłyca problem i przenosi winę na ofiarę.

Raz Boxdel był tylko nastolatkiem, a za chwilę ona, 4 lata młodsza, mogła to zgłosić i zakończyć, skoro czuła się ofiarą xD

Typie, jesteś obrzydliwy, właśnie na tym polega problem, że w takich sprawach dzieci nawet nie wiedzą, że są wykorzystywane i że takiej relacji w ogóle nie powinno być. "Związki" maturzystów z
@selflessness: Widzę, że u Ciebie słowo patus ma najwyższy priorytet w słowniku. W chacie cię tak wołają? Spłycam i przenoszę winę na ofiarę? Proszę cię, gdy ja byłem nastolatkiem, to już wtedy alkohol, seks czy nawet narkotyki nie były jakimś tematem tabu, a dziś młodzież ma właściwie wszystko, na wyciągniecie ręki, a to, co potrafią wyprawiać, to często w pale się nie mieści. Pewnie zniszczę twój światopogląd, ale wyobraź sobie, że
@derczy

Spłycam i przenoszę winę na ofiarę? Proszę cię, gdy ja byłem nastolatkiem, to już wtedy alkohol, seks czy nawet narkotyki nie były jakimś tematem tabu,


Za moich czasów też, ale nie było imprez łączonych maturzyści + gimnazjaliści. Jak u ciebie tak to wyglądało, to znaczy, że obracałeś się w towarzystwie patusów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewnie zniszczę twój światopogląd, ale wyobraź sobie, że 15-letnia nastolatka to nie
"Związki" maturzystów z uczennicami wtedy gimnazjum, a dzisiaj szkoły podstawowej nigdy nie były normalne.


@selflessness: No dzisiaj to już trochę przypał, bo sama nazwa szkoła podstawowa zajeżdża pedofilią. A czy wtedy to nie było normalne? Moja obecna żona (pewnie też patusiara) jest ode mnie od dwa lata starsza, a jesteśmy parą od gimnazjum i jakoś w tamtym okresie się poznaliśmy. Gdy ja miałem 16 lat w 3 gimnazjum, to ona właściwie
@derczy 2 lata to o wiele mniejsza różnica w tym wieku, poza tym w drugą stronę działa to trochę inaczej, bo to kobiety ponoszą większy koszt konsekwencji kontaktów intymnych, za to mężczyźni je zazwyczaj inicjują. W tym przypadku nie widzę nic złego.

Nie, nie byłem pryszczatym zjebem. Ciągle nie rozumiesz, że to, co uważasz za normę, nigdy normą nie było. Oczywiście zdarzało się (kiedyś mój starszy wtedy brat w wieku 14 lat
2 lata to o wiele mniejsza różnica w tym wieku, poza tym w drugą stronę działa to trochę inaczej, bo to kobiety ponoszą większy koszt konsekwencji kontaktów intymnych, za to mężczyźni je zazwyczaj inicjują. W tym przypadku nie widzę nic złego


@selflessness: Wiadomo XDD. @BOXDEL nie jest za późno, aby zacząć się identyfikować jako kobieta, bo w drugą stronę to działa trochę inaczej. Ja #!$%@?, co za brednie. W sumie to
Ja #!$%@?, co za brednie.


@derczy: poczytaj trochę o psychologii ewolucyjnej i wróć do rozmowy baranie, to będziesz wiedział, skąd wynika różnica i jak przekłada się to na kulturę xD To, że 2 lata, a 4 w tym wieku to duża różnica, już przemilczałeś?

Bo widzisz, jak nawet nigdzie nie napisałem, że uważam to za normę.


@derczy: cała rozmowa jest o tym, że "to w sumie nic złego, bo często
To, że 2 lata, a 4 w tym wieku to duża różnica, już przemilczałeś?


@selflessness: Nie, wypowiadałem się na ten temat wyżej. Dla Ciebie to duża różnica, dla kogoś innego będzie mniejsza. Myślę, że to sprawa raczej mocno indywidualna.

cała rozmowa jest o tym, że "to w sumie nic złego, bo często się dzieje" z twojej strony.


Tak, bo znam wiele takich przypadków i dlatego mam całkiem inną opinię na ten