@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Małysz opowiedział Danielowi jakich śmiesznych biedaków widział was na Orlenie jak tankujecie te wasze gruzy za kwotę większa niż te gruzy są warte, bekę z was mają wielcy tego świata, haha, biedaki
ale za to wchodzi hypercar i tam też Roberta zobaczymy oby w Jota
@krystynalaga: i znowu będzie bluzganie na prywaciarzy, jak było w DTM czy w Fieście Malcolma xD No ale taki już los kibiców Robsona. Szkoda, że nie załapał się do prawdziwej fabryki.
@marcho87: Na Nurburgringu to nie był jego pierwszy przejazd tylko wcześniej zrobił już co najmniej kilkanaście okrążeń tym BMW. Ale i tak robi wrażenie, a ludzie którzy tego nie potrafią docenić to są po prostu trollami albo ignorantami.
Komentarze (284)
najlepsze
źródło: 0
Pobierzźródło: z29279554V,Daniel-Obajtek
PobierzPedały były wciskane do dechy! Grande Bobert!
Bravo Orlen, bravo Obajtek! Bravo, bravissimo!!!
źródło: robert-kubica
PobierzDokładnie!
Robert musi jeszcze sporo popracować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file7043504357613503309
Pobierzhttps://eurosport.tvn24.pl/wec/24-heures-du-mans/2023/wyniki-24-le-mans-zatwierdzone.-polski-zespol-inter-europol-competition-oficjalnym-zwyciezca_sto9712972/story.shtml
źródło: temp_file612418701576399081
Pobierzźródło: 55bb460c612f0_o_medium
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@krystynalaga: i znowu będzie bluzganie na prywaciarzy, jak było w DTM czy w Fieście Malcolma xD No ale taki już los kibiców Robsona. Szkoda, że nie załapał się do prawdziwej fabryki.
Na Nurburgringu to nie był jego pierwszy przejazd tylko wcześniej zrobił już co najmniej kilkanaście okrążeń tym BMW. Ale i tak robi wrażenie, a ludzie którzy tego nie potrafią docenić to są po prostu trollami albo ignorantami.
źródło: temp_file6981309428661919273
Pobierzźródło: temp_file774586516933128662
Pobierz