Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten materiał Konopskiego. Ogólnie wrażenia: słabiutko, z dużej chmury mały deszcz. Z zapowiedzi myślałem że będzie to coś co wywróci polski internet o 180 stopni, a w zasadzie tylko na Stuu i Dubiela było coś konkretnego, reszta to jakieś tam #!$%@? xD Co w tym dziwnego że 17 letni Boxdel kręcił a 4 lata młodszą dziewczyną, serio to uważacie za pedofilie? To ja w szkole/na osiedlu miałem pełno takich "związków" gdzie 12-13 latka była z 15-16 latkiem, wielkie mi mecyje xD Puknijcie się w łeb xD

Zastanawia mnie jedno, Konopsky powiedział na początku filmu aby pomyśleć sobie o 5 youtuberach z dzieciństwa których podziwialiśmy czy coś takiego, no to generalnie żaden z tych 5 o których pomyślałem nie pojawił się w tym filmie. Przecież tam jest przedstawiona bardzo mała liczba postaci xD

Słabizna...

#youtube #pandoragate #internet #famemma #wardega
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@selflessness: Miałem na osiedlu parę znajomych- ona 14, on 18. Byli kilka ładnych lat ze sobą, po 10 latach związku wzięli ślub. Niestety po 2 latach się rozwiedli, życie. I co, twoim zdaniem gość jest pedofilem?
  • Odpowiedz
  • 0
@selflessness: Nie wiem ile masz lat, ale przypomnij sobie czasy szkolne/podwórkowe. Nie miałeś w otoczeniu gówniarskich "związków" gdzie np laska miała 13 a gość 16? Ja miałem takich pełno.
  • Odpowiedz
@Menel94 jeśli to twój rocznik, to jestem starszy o rok. Nie, nie miałem takich "związków" na około siebie, i na pewno nie było to mile widziane. Rodzice tych 13latek o których piszesz pogoniliby takiego typa.

PS nie obniżaj tej różnicy ciągle, bo zaczęliśmy od 13+17.
  • Odpowiedz
@selflessness: Przed chwilą porównywałeś 13 i 17, 18 to juz jest osoba dorosła, co nieco zmienia sytuację. I nie, nie sądzę, aby to była duża różnica, bo tak jak napisałem wyżej, oboje to jeszcze nastolatkowie, którzy mogą właściwie uczęszczać do jednej szkoły. Taki związek może co naĵwyżej nie podobać się rodzicom takiej nastolatki, ale nazywanie tego pedofilią to już według mnie gruba przesada i spłycanie powagi tematu, jakim jest prawdziwa
  • Odpowiedz
@Menel94: W moich czasach było również wiele takich związków (może nie na etapie podstawówki, ale jednak gimnazjum, liceum to był już inny świat) i było to całkiem normalne, póki ta różnica nie była zbyt wielka. Ale znam nawet i taki przykład dziewczyny, która właśnie w czasach gimnazjum spotykała się z facetem w wieku 20-25 lat. To już był trochę odlot i pewnie wiele osób patrzyło na to krzywo, chociaż oni
  • Odpowiedz
Ja nie zaprzeczam, że to nie jest różnica, ale ty kręcisz z tego aferę, jakby to była sprawa dla reportera, a poza jakimiś sprośnymi tekstami dla dzieciarni, to tam nic konkretnego nie padło, a Ty robisz z gościa pedofila. To nie ja jestem patusem, a raczej Ty piwniczakiem, który zna życie tylko z pozycji ekranu i teraz jest zbulwersowany, bo życie okazało sie wyglądać inaczej niż piszą o tym w necie, a
  • Odpowiedz
@derczy Nic nie padło, bo grubasowi paliła się dupa i musiał zadziałać żeby za dużo nie wypłynęło. Olciak mówiła w pierwszym wywiadzie, że boi się o swoje bezpieczeństwo i nie chciała podać jego ksywki. Później dała dowody na boxdela, żeby następnie je wycofać, bo ją grubas zastraszył wraz z drugą dziewczyną, do której wypisywał, a która obawiała się dołączyć swoją historię do filmu po podaniu przez świniaka jej imienia i miejscowości.
  • Odpowiedz
@derczy nie typie, to raczej ty nie widzisz, jak bardzo takie boxdely mają wpływ na kształtowanie młodzieży w tym kraju. Ja boxdelowi się upiecze to będzie to znowu bardzo zły przykład. To docieranie do świadków też jest dość niepokojące.
  • Odpowiedz