Wpis z mikrobloga

138 600,88 - 4,44 - 6,53 - 7,01 = 136 582,90

Takie krótkie i spokojne przebieżki ze środy, piątku i dzisiaj. Oszczędzam kolano przed jutrzejszym półmaratonem - to będzie poważne wyzwanie i mam nadzieję, że podołam i niczego sobie nie popsuję.

No i w sumie dzisiaj #urodziny - już 47 wiosen na karku. Kiedyś to uważałem, że to wiek odpowiedni dla dziadków ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie to muszę pilnować najstarszego syna, żeby mnie przypadkiem nie awansował do tej roli xD

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 138 600,88 - 4,44 - 6,53 - 7,01 = 136 582,90

Takie krótkie i spokojne przebi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 12
@enron: Jak się biega z balkonikiem w tym wieku? Pytam, bo za 6 lat mnie to czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kuroszczur trochę zawadza, za to na zawodach można go podstawić innym emerytom człapiącym do mety ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@enron sto lat Panie @enron! Zdrowia i tytanowych kolan! Spełnienia marzeń biegowych ale też życiowych! Miliony kilometrów są do przebiegnięcia! No i oczywiście soczystych arbuzów! :)
  • Odpowiedz
@enron: swoją drogą to masz urodę jak Amerykanin, masz jakieś korzenie stamtąd?

W sensie uśmiechnięty, włos na głowie, nawet tła wyglądają jak z parku yellowstone
  • Odpowiedz
  • 1
@jmuhha nic z tych rzeczy, jedyne korzenie jakie mam namierzone (a rozpisane do czasów Powstania Styczniowego) to Czechy i wschodnie rubieże ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz