Wpis z mikrobloga

@splinter96: tylko każdy poza Morawieckim i Kaczyńskim to już druga i trzecia liga - nawet dla zatwardziałego wyborcy pisu będzie to wyglądało słabo i na pewno poparcia na tym nie zyskają
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: dzisiaj Tusk powiedział, że pierwsze pytanie jakie zada to gdzie jest Kaczyński. Już widzę jak go będą uciszali bo przecież pytań nie można zadawać i nie potrafi się zachować... Też ciekawe czy podkręcą go na czerwono by było wiadomo, który to diabeł xD
  • Odpowiedz
@turism0: inny pomysl z dupy mam, ministra Zero wystawia, a potem zamiast pytania nagle na scene wkracza policja i zero go zakuwa w kajdanki i go wyprowadzaja XD

do-tego-by-sie-nie-posuneli
  • Odpowiedz
inny pomysl z dupy mam, ministra Zero wystawia, a potem zamiast pytania nagle na scene wkracza policja i zero go zakuwa w kajdanki i go wyprowadzaja XD


do-tego-by-sie-nie-posuneli


@assninja: podoba mi się ten pomysł. Taczkami by ich wszystkich zaraz po tym wywieźli ;]
  • Odpowiedz
nawet dla zatwardziałego wyborcy pisu będzie to wyglądało słabo i na pewno poparcia na tym nie zyskają


@turism0: dla betonowego elektoratu to nie ma żadnego znaczenia, oni beda głosowac na pis chocby niewiadomo co. natomiast jest szansa przekonac niezdecydowanych i na tym opozycja moze sporo ugrac
  • Odpowiedz