Wpis z mikrobloga

zająć się choroba psychiczna


@Ayessare: Czyli - mimoże dobrze funkcjonowała - nikomu nie robiła krzywdy - ba, pewnie nawet pomagała słabszym to ty w imie lewackiej miłości nafaszerowałbys ja opioidami, czy czymś, aż by srała pod siebie i wtedy mieniłbyś sie dumnym pos-tępakiem? Może i sra pod siebie, ale przynajmniej tego przebrzydłego boga nie wychwala.
w skórę katolika


@Ayessare: A co ci przeszkadza, że ktoś sobie w coś wierzy? Ty możesz wierzyć, że Rafalala to kobieta. Możesz mi mówić o swojej wierze - grunt, żebys nie wymagał, żebym i ja w to wierzył.

Katolicy nie namawiają nikogo ani prośba ani groźbą ( w odróżnieniu od islamistów i elgiebetów) do swojej wiary.
ochrzczonym niemowlakom którzy potem są zmuszani do komunii i najczęś


@Ayessare: ę, ze ty ze środowisk, które islam i judaizm uwazają, za piękna kulturę, o głębokich korzeniach i długiej tradycji.

Co ci konkretnie przeszkadza w tym, że zostałes ochrzczony? Boisz się, że Lucyfer nie przyjmie twojej duszy do swojego królestwa? Musisz odczynić chrzest na czarnej mszy.

Dzieci zmuszane są tez do jedzenia szpinaku, do aktywności sportowej, do wizyt u nielubianej cioci
@7160: Prawo rodziców, prawem rodziców. Dlaczego zmuszacie ludzi by świecili dzień święty i zabraniacie pracy i zakupów w niedziele? Albo In vitro? Albo eutanazji czy szczepionek? Czy związków partnerskich? Co ci przeszkadza co ludzie robią ze swoim zyciem?
@patykiem_pisane: A skąd ci do głowy przyszło, że ja to popieram??? Temat jest o jakiejś lasce, które se z aniołem gadała - co ci to przeszkadza???

A rozdział państwa od religii to osobny temat. Tak samo tyczy się to katolicyzmu, islamu, czy elgiebetyzmu.