Wpis z mikrobloga

@7160: No ale wspomniane przez ze mnie przykłady bardzo bolą katoli, nawet zaryzykowałeś stwierdzenie że katole nie nawołują do swoich postulatów prośbą i groźbą w przeciwieństwie do lgbt czy wyznawców innych religii, co jest totalna bzdurą, bo legislacja prawa czy inne bardziej agresywne metody dzięki którym chcą wymusić na innych aby przestrzegali zasad jakie obowiązują katolików to jest cos normalnego XD
prośbą i groźbą


@patykiem_pisane: Daj przykład zwolnionego z pracy za negowanie dogmatów katolickich. Ja ci dam 3 przykłady zwolnienia za negowanie dogmatów elgiebetyzmu.

Daj przykład ścięcia kogos za niewiarę. Ja ci dam 3 przykłady ścięcia przez islamistów.
ze ty ze środowisk, które islam i judaizm uwazają, za piękna kulturę, o głębokich korzeniach i długiej tradycji.


Co ci konkretnie przeszkadza w tym, że zostałes ochrzczony? Boisz się, że Lucyfer nie przyjmie twojej duszy do swojego królestwa? Musisz odczynić chrzest na czarnej mszy.


@7160: XDDD ja to bym chciał żeby nikomu na siłę żadnych głupot nie wciskano bo wszystko co wymieniłeś to te same bzdury
ja to bym chciał żeby nikomu na siłę żadnych głupot nie


@Ayessare: Jak się od mamy wyprowadzisz to ci nic wciskała nie będzie. No może słoiki jak raz na 3 m-ce do niej wpadniesz
Daj przykład zwolnionego z pracy za negowanie dogmatów katolickich. Ja ci dam 3 przykłady zwolnienia za negowanie dogmatów elgiebetyzmu.


Daj przykład ścięcia kogos za niewiarę. Ja ci dam 3 przykłady ścięcia przez islamistów.


@7160: Co ma zwolnienie z pracy za negowanie dogmatów katolickich do wpieprzania się katoli w zycie innych osób? Daj przykład postawie kogos przed sądem za obraze uczuć lgbt ja ci dam trzy przykłady postawienia przed sądem za obraze
katoli w zycie innych osób?


@patykiem_pisane: To, ze się nie wpieprzają.

dam trzy przykłady postawienia przed sądem za obraze uczyć religijnych


@patykiem_pisane: Ok. Ale - skazania. Postawić przed sądem to ja mogę ciebie za pisanie głupich komentarzy - ale czy cię skażą? Nie, bo prawo tego nie zabrania.

I rozmawiamy o trzech religiach - katolicyzm, islam i elgiebetyzm.
@7160:

To, ze się nie wpieprzają.


Dostaeś kilka przykładów jak sie wpieprzają XDDDD

Ok. Ale - skazania. Postawić przed sądem to ja mogę ciebie za pisanie głupich komentarzy - ale czy cię skażą? Nie, bo prawo tego nie zabrania.


Ale prawo zabrania obrazy uczuc religijnych, co roku kilkadziesiąt przypadków jest z czego kilka wyraków zapada skazujących np jednym z głośniejszych było ukaranie Doroty Rabczewskiej grzywną kilka lat temu ¯\(ツ)/¯

I rozmawiamy
Doroty Rabczewskiej


@patykiem_pisane: xD. Zwykła zahukana obywatelka, dla której ten wyrok to ruinacja życia.

xD . pOważnie nie rozumiesz, że Doda to celebrytka???

No i - nie ma praktycznie skazań za obrazę katolików. W Polsce katolików jest kilkadziesiąt milionów i nie ma praktycznie wyroków za ich obrazę! Muzułmanów jest kilkanaście tysięcy - i są wyroki za ich obrazę. Nie widzisz pewnej dysproporcji?
@7160:

xD. Zwykła zahukana obywatelka, dla której ten wyrok to ruinacja życia.


I co z tego?

xD . pOważnie nie rozumiesz, że Doda to celebrytka???


Czyli celebrytki nie moga krytyjkować kk? Ty bronisz katoli czy probujesz ich osmieszać? XDDDDD
Równie dobrze moge napisać że zwolniony katolik z Ikei sie nie liczy bo był nawiedzony i nawoływał do agresji wzgledem osób lgbt ¯\(ツ)/¯

No i - nie ma praktycznie skazań za obrazę
I co z tego?


@patykiem_pisane: JPRDLę
Celebryci zzupełnie inaczej są traktowani. Kora zamówiła marichunaę i powiedziała, że to dla kota - i nic. Hajto starą babę rozjechał - i nic. Nie rozumiesz jak to w Polsce działa???

moga krytyjkować kk


@patykiem_pisane: A jesteś celebrytką? To napisz to samo co doda - jak ci dadzą co najmniej 100 zł mandatu - jak przeleje ci 100 000. Prawo jest inne dla szaraków.
są mądrzejsze dojarzalsze bardziej ogarnięte nie robią scen zazdrości i nie #!$%@?ą , nie chodzi im tylko o seks poprostu dla nich starsze są już dojrzalsze


@Linnior88: Wielkie xD

Piszą tak, bo chca cię zaliczyć. Zrób sobie fejkowe konto z młodszą świnką - taką 22 lata. Jak któryś do ciebie pisze "chciałbym taką czterdziestkę" - ty wyskocz do niego z fejk konta "hej, jestem jula, nie mam się gdzie podziać, nie
JPRDLę

Celebryci zzupełnie inaczej są traktowani. Kora zamówiła marichunaę i powiedziała, że to dla kota - i nic. Hajto starą babę rozjechał - i nic. Nie rozumiesz jak to w Polsce działa???


@7160:JPRDL Katole tez sa inaczej w Polsce traktowani. ksiądz pomaca dzieciaka i zostanie przeniesiony na inna parafię. nie rozumiesz jak to w Polsce działa?

A jesteś celebrytką? To napisz to samo co doda - jak ci dadzą co najmniej
ksiądz p


@patykiem_pisane: A rabin zostanie skazany? Daj przykład.

mozna katoli krytykować


@patykiem_pisane: Tak, można. Jeśłibyś napisał o żydach, muzułmanach to co pisza na forum wyborczej - siedziałbys 100 lat.

zapadło wyroków?


@patykiem_pisane: W czasach jak Seremet wydał wojne, jak Palikot grzmiał "idziemy po was, będziemy was prześladowac w miejscach pracy, wszędzie"? Kilka tysięcy.

za obraze muzułmanów?


@patykiem_pisane: Jak wyżej - kilka tysięcy.
@7160:

A rabin zostanie skazany? Daj przykład.


https://goniec.pl/ksiadz-skazany-za-pedofilie-przeniesiony-do-innej-parafii-rodzice-zyja-w-strachu-zlozyli-sprzeciw-kb-29021

A rabina czy innego nawiedzonego w Polsce pokażesz ( bo skoro moga wiecej to chyba i tutaj cos pokażesz)

Tak, można. Jeśłibyś napisał o żydach, muzułmanach to co pisza na forum wyborczej - siedziałbys 100 lat.


Masz problem z własnościa prywatną? Bo ja nie. Mozesz sobie (jak dal mnie) pisać w Nczas czy innej republice jacy to geje sa niedobrzy - jak wlaściciel
ymien przynajmniej 10


@patykiem_pisane: Miałeś dac przykład skazania rabina. Gdzie on jest?

Daj przykład. Daj linka.

Nie umiesz z googl akorzystac takich spraw jest kilka tysięcy. Wpisz w googla "skazany za obrazę żydów" "skazany za obrazę muzułmanów. Skazany za nawoływanie - gwarantuje ci, że nie znajdziesz ani jednego linka o nawoływaniu do nienawiści wobec katolików. Mimo że to katolicy sa najbardziej szkalowani.

Przeczytaj poniższy cytat. Poważnie nie widzisz, ze ten wpis
@7160:

Miałeś dac przykład skazania rabina. Gdzie on jest?


Kojarzysz jakiegos rabina oskarżonego o pedofilie w Polsce?

Daj przykład. Daj linka.

Ale musi być oskażenie prawda?

Nie umiesz z googl akorzystac takich spraw jest kilka tysięcy. Wpisz w googla "skazany za obrazę żydów" "skazany za obrazę muzułmanów. Skazany za nawoływanie - gwarantuje ci, że nie znajdziesz ani jednego linka o nawoływaniu do nienawiści wobec katolików. Mimo że to katolicy sa najbardziej