Wpis z mikrobloga

oskarżonego


@patykiem_pisane: xD - a pamiętasz jak chciałeś dawac przykłady oskarżeń jako dowód na nadzwyczajne chronienie katolików? Czy ty właśnie udowodniłeś, że rabinów się nie oskarża, bo sa tak mocno chronieni??

si być oskażenie prawda?


@patykiem_pisane: Nie - daj przykład skazania rabina za to za co księży się wg ciebie nie skazuje.

Daj tego linka w końcu!

Dowód jest po Twojej stronie (


@patykiem_pisane: No to daj tego linka
nałogowo się umawia u wiąże tylko ze starszymi


@Linnior88: BO MŁODE GO NIE CHCĄ~~~~ !!! Przeciez ci to pisze - jakby miał zgrabną 23 latke to by nie spojrzął na 40-latki. Chyba że szuka sponsorki.
@7160: ja sama nie lubię mlodszych facetów ale powiedzmy sobie szczerze wśród starszych kobiet też są wartościowe które miały pecha albo się skupiały na rozwoju i późno zaczynały z kimś być
Może woli stateczna spokojna kobietę od małolaty robiącej dramy i nie myślącej nawet o rodzinie essa
I jako niemowlak byłes zmuszony do studiowania biblii?


@7160: a co ma studiowanie biblii do tego, większość katoli jej nie zna. Ja czytałem żeby zobaczyć te brednie ale mówię o całej otoczce, byłem zmuszany do chodzenia do kościoła, na lekcje religi i chcąc nie chcąc byłem tym otoczony za dzieciaka
xD - a pamiętasz jak chciałeś dawac przykłady oskarżeń jako dowód na nadzwyczajne chronienie katolików? Czy ty właśnie udowodniłeś, że rabinów się nie oskarża, bo sa tak mocno chronieni??


@7160: Ale ja podałem konkretny przykład przeniesienia na inną parafią - a ty nie potrafisz podac przykłady rabina. Kto tu jest durniem? Ciężar dowodu jest po Twojej stronie XDDD

Nie - daj przykład skazania rabina za to za co księży się wg
@Damianooo_421: Ja tak nie ogarniam tego katolickiego uniwersum, że gdybym natrafił na tego newsa poza wykopem to bym na niego pewnie nie zwrócił uwagi i tylko pomyślał, że to u nich normalne.
@Damianooo_421: To jest trudny temat. Co innego wierzyć albo nie wierzyć Boga (bogów/bóstwa). Nie ma dowodów na istnienie ani na nieistnienie takowych. Niektórzy odczuwają silną potrzebę wiary i nie ma sensu ich tego pozbawiać. Ale takie rzeczy w stylu objawienia, rozmawianie ze zmarłymi i inne egzorcyzmy trzeba, moim zdaniem, zacząć nazywać po imieniu, bo tacy ludzie potrzebują pomocy - a sam Kościół Katolicki źle robi że staje w opozycji do nauki
@Damianooo_421: jak ktoś ma innego zmyślonego przyjaciela z którym rozmawia i śpiewa i jest w 100% przekonany o jego istnieniu to jest nazywany chorym psychicznie i podawane mu są leki przeciwpsychotyczne.
Ale jeśli ktoś głęboko wierzący zapadnie na podobną chorobę ale jego zmyślonym przyjacielem będzie anioł to już jest to normalne, religijne doświadczenie i osoba mająca kontakt ze sługami Bożymi.
Widzę że już ktoś tu zaczął coś #!$%@?ć o gimboateiźmie, przypominam
@7160: XD Ale typie robisz fikołki w obronie kościoła, gościu nie warto tak go bronić, no chyba że ojciec jest księdzem to wtedy rozumiem, za rodziną trzeba stać murem...
@Lohengrin: Ja coś czuję że dziewczyna by się trochę przypiekła wtedy i na dobre akurat w tamtej chwili by jej to nie wyszło...
jakby rozmawiała że swoim duchowym przewodnikiem, po pielgrzymce do Tybetu i odblokowaniu 5 czakry, to w tvn dzisiaj, w pytaniu na śniadanie, dzik i marcinek nawet by jej brawa bili.()
robisz fikołki w


@andrzej-roman: Zupełnie nie rozumiesz tekstu pisanego, zupełnie nie rozumiesz świata. Jakoś mało rozumiesz..

1. Katolicy to nie kościół, Polacy to nie kościoł, nie kazdy polak to katolik, nie każdy katolik chodzi do kościoła.
2. Nikogo nie bronię - pisze o faktach - zydzi sa zdecydowanie bardziej chronieni niz katolicy czy polacy. to fakt

3. to nie ma nic wspolnego z kosciolem, raczej z tym kto trzyma władze
spokojna kobietę od małolaty r


@Linnior88: Nie. Woli ładną kobietę. A starsze sa bardziej zniszczone przez większy przebieg - i mniej stateczne, mniej wierne.
konkretny przykład przeniesienia na inną parafią -


@patykiem_pisane: Nie podałeś - twierdziłęś, ze tylko księdza nie ukarze sąd, a rabin poszedłbyu siedzieć - daj ten link o siedzącym rabinie. No i nie patrzyłem co to za link, ale pewnie chodzi o księdza geja - co wydupczył 19-latka. to nie jest karalne.

rabinie nie gwałcą dzieci


@patykiem_pisane: xD

a co powinni zostać skazani moim zdaniem.


@patykiem_pisane: Kogo obchodzi twoje zdanie?
7160 - >konkretny przykład przeniesienia na inną parafią -

@patykiempisane: Nie poda...

źródło: zym

Pobierz
@Damianooo_421: Warto dodać, że Galgani została wybrana głosami 99,8% katolików jako przedstawiciel i rzecznik każdego katolika na świecie, a prawdziwość jej historii potwierdził nie tylko papież, ale każdy katolicki biskup na ziemi. Dlatego jej pojedyncza historia jest totalnie reprezentatywna dla całego katolicyzmu.

A tak serio to taguj #gimboateizm