Wpis z mikrobloga

Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jednak nie xD 


Lecimy teraz do Paryża, później do Mediolanu, Wenecji. Czyli do najbardziej oklepanych miejsc na zaręczyny i zasłyszałem jej rozmowy z koleżankami bo myślała, że nie zrozumiem wszystkiego po kińsku. Plotkowały, że wszystko wskazuje na to, że się tam oświadczę. Szczególnie, że jakiś czas temu coś tam rozmawialiśmy o tym jak w innym miejscu uklęknąłem aby zawiązać sznurówkę xD 


I teraz mam taki plan #!$%@? sprytny, żeby zabierać ją na jakieś fajne kolacje w miejscach gdzie ludzie często się oświadczają i ostatecznie do niczego nie dojdzie xD.
Myślałem nawet, żeby nagrać reakcje i zrobić z tego kompilację do filmu na ślub (w przyszłym roku). Różowa nie ma kija w dupie i się nie obrazi a nawet wyszłoby z tego coś śmiesznego ale cały czas się gryzę xD 


Za miesiąc lecimy na #tajwan i będziemy spać kilka nocy u jej rodziców ale jak się przypadkowo dowiedzą o nieudanych zaręczynach to mogliby to wziąć śmiertelnie poważnie (szczególnie mama, która jest bardziej tradycyjna).
Swoją drogą trzymajcie kciuki bo nie wiem czego się spodziewać i to będzie nasze pierwsze starcie bitszkopt vs teście. 



A oficjalne włożenie pierścienia na palca planowane jest na Tajwanie albo w styczniu w Japonii. Później samotny trip do Tajlandii i Kambodży i w końcu tajwańskie weselicho.

#zwiazki #rozowepaski #heheszki #slub #niebieskiepaski
Bitszkopt - Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jed...

źródło: Img_4360

Pobierz
  • 113
@Bitszkopt: Ja się raz chwaliłem na wykopie, że poznałem różową. Podłapali którą naopowiadali jej o mnie różnych historii i było po znajomości także tylko informuje, że takie coś może się dziać jak wypisujesz o swoim szczęściu na przegrywowych tagach xD