Wpis z mikrobloga

@7160:

Nie podałeś - twierdziłęś, ze tylko księdza nie ukarze sąd, a rabin poszedłbyu siedzieć - daj ten link o siedzącym rabinie. No i nie patrzyłem co to za link, ale pewnie chodzi o księdza geja - co wydupczył 19-latka. to nie jest karalne.


Gdzie tak napisałem misiu? Umiesz ty czytać ze
  • Odpowiedz
Gdzie tak napisałem misiu?


@patykiem_pisane: Czyli jednak twierdzisz, ze księża katoliccy sa traktowani tak samo jak każdy inny człowiek?

rabin w Polsce zgwałcił
  • Odpowiedz
Czyli jednak twierdzisz, ze księża katoliccy sa traktowani tak samo jak każdy inny człowiek?


@7160: Ty naprawdę masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Ale spoko naprostuje ciebie dzbanie że będzie ci się mój nick śnić po nocach xD

Przyjrzyj się
  • Odpowiedz
Podaj 3 przypadki. 3.


@7160: To w miedzyczasie podaj #, Słownie trzy TRZY przypadki skazania za racjonalna krytyke zydów (ładnie wybrnąłes dzbanuszku bo zaczynbałeś od muslimów i lgbt i szybko zdałeś sobie sprawę że nie masz szans, wiec przesiadłeś sie na żymian, ale ja tam podejmuje wyzwanie i tak ciebie dojade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo podane przez ciebie trzy przypadki ( z kilku tysięcy przypominam) to spalenie kukły zyda - to jest racjonalna krytyką k3rwa czego i dlaczego np spalenie Bibli juz nie jest racjonalna krytyką w takim razie?
Zniszczenie nagrobków i wyzwiska, oraz nazwanie wszystkich zydów podłymi i niczym to nie rózni sie od nazwania katolików ludzmi którzy maja nie równo pod sufitem.
Podczas gdy na znak protestu na ATAKI ze strony katolików
  • Odpowiedz