Wpis z mikrobloga

@7160:

Nie podałeś - twierdziłęś, ze tylko księdza nie ukarze sąd, a rabin poszedłbyu siedzieć - daj ten link o siedzącym rabinie. No i nie patrzyłem co to za link, ale pewnie chodzi o księdza geja - co wydupczył 19-latka. to nie jest karalne.


Gdzie tak napisałem misiu? Umiesz ty czytać ze zrozumieniem?

xD


To proszę podać gdzie rabin w Polsce zgwałcił dziecko

Kogo obchodzi twoje zdanie? Nie opieraj się na
Gdzie tak napisałem misiu?


@patykiem_pisane: Czyli jednak twierdzisz, ze księża katoliccy sa traktowani tak samo jak każdy inny człowiek?

rabin w Polsce zgwałcił dziecko


@patykiem_pisane: Przyjrzyj się zdjęciu.

nie obchodzi. W końcu ze mną dyskutujesz misi


@patykiem_pisane: Ale ty jesteś odklejony. Ja ci pisze o faktach a nie o twoich urojeniach!!! Mnie nie obchodza twoje urojenia, a fakty.

jak mowa nienawiści czy obraza uczuć religijnych, a istniej.


@patykiem_pisane:
Czyli jednak twierdzisz, ze księża katoliccy sa traktowani tak samo jak każdy inny człowiek?


@7160: Ty naprawdę masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Ale spoko naprostuje ciebie dzbanie że będzie ci się mój nick śnić po nocach xD

Przyjrzyj się zdjęciu.


No i? Sam rytuał jest obrzydliwy ale to nie jest pedofilia. Jak lekarz wpycha ci sondę w odbyt to też jest gwałt?

Ale ty jesteś odklejony. Ja ci pisze o
ą skazywani za krytykę kk. Za racjonalna krytykę.


@patykiem_pisane: Podaj 3 przypadki. 3.

Za dwie stówy spalisz Biblię i


@patykiem_pisane: Za darmo to zrobię - jak ty spalisz Torę i Koran. Śmiało - pokaż, że masz jaja.

spalisz Biblię


@patykiem_pisane: Ale po co mam palić???

Gość obraził katolików - nazwał ich podludźmi - nawet bana nie dostał. Zrób to samo z żymianami. Śmiało, nie bój się.

twoja kolej na
Podaj 3 przypadki. 3.


@7160: To w miedzyczasie podaj #, Słownie trzy TRZY przypadki skazania za racjonalna krytyke zydów (ładnie wybrnąłes dzbanuszku bo zaczynbałeś od muslimów i lgbt i szybko zdałeś sobie sprawę że nie masz szans, wiec przesiadłeś sie na żymian, ale ja tam podejmuje wyzwanie i tak ciebie dojade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo podane przez ciebie trzy przypadki ( z kilku tysięcy przypominam) to