Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z #rozowypasek już 5 rok. Z roku na rok jest coraz gorzej jak odstawiła tabletki na #depresja. Huśtawki nastroju i krzyki o byle pierdołe. Mam 28 lat ona rok młodsza. Wszystko nasiliło się po tym jak dostałem dobrą pracę z luksusowym autem służbowym i kupiłem mieszkanie w mieście wojewódzkim i się do niego z nią przeprowadziłem. Od 16 roku życia praca oraz doskonalenie siebie (nie spadek, darowizna czy Bóg wie co innego). Non stop się teraz obraża o nic. Wytyka, że to moje mieszkanie a ona nic nie ma. Nie wiem co robić. Z jednej strony dobra dziewczyna była. Z drugiej boję się, że nikogo już nie poznam w tym wieku. Irytuje mnie to, że teraz zaczęła strasznie naciskać na #zareczyny oraz na kupienie pieska. Tylko się obejrzę a zaraz będzie prała mi mózg dziećmi. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: To do czego doszedłeś to przecież twoja zasługa, nie jej, więc zamiast ci zazdrościć sama może też spiąć poślady. Poza tym nie rozumiem jak może się o to obrażać, powinna się cieszyć, że osoba którą kocha jest zaradna w życiu i że się jej powodzi. Zwłaszcza że przecież jesteście razem. chyba nigdy nie zrozumiem bab. Ale jeśli to ma tak toksycznie wyglądać, to idź dalej bez niej. 28 lat i
Anonim (nie OP): Nie wchodz w bagno. Ja w Twoim wieku mialem to samo. Rozwiodlem sie i znalazlem kobiete idealna. Sytuacja o tyle sie wyklarowała, że moja byla żona czasami wpada na pogaduchy z moja obecna partnerka. Wszystko kwestia jak sie dogadasz. Jak nie masz dzieci to nawet sie nie zastanawiaj. Szkoda zycia.

@mirko_anonim: Rzuć tego niewdzięcznego próżniaka. Ja też miałem ten problem i skończyłem z załamaniem nerwowym, bo też się bałem że kogoś nie znajdę. Tego kwiatu jest pół światu. Będzie cię szantażować, że coś sobie zrobi to olewaj.