Wpis z mikrobloga

#afera #gonciarz
Ogólnie dziewczynie chodziło o to, żeby powiadomić o tym kim w rzeczywistości jest Gonciarz, a jest typowym facetem, który uważa się za lepszego od wszystkich kobiet, a przy tym jest kompletnie zepsutym hedonistą. I tyle - to się udało. A wy #!$%@? o kobietach i ofiarach, winie. Te dziewczyny biorą odpowiedzialność za swoje decyzje, za uzależnienie. Co robił z tym Gonciarz, to zrobiłby i inny typ, tylko ten jest personą internetową i ma duży dostęp do kolejnych naiwniaczek, więc dziewczyny chciały je ostrzec. Dziewczyny wiedziały co robią imprezując z nim, a Gonciarz to wykorzystywał no i tyle. Nikt nie mówi, że laski są bez winy. Ale akurat ta Dąbrowska nie ćpała, więc dość szybko ogarnęła, że typ to psychol, odeszła.

Zepsucie mężczyzn jest tak ogromne w dzisiejszych czasach, że uważacie że to stan normalny, że tak się kobiety urabia, że wszyscy kłamią i kobieta ma OBOWIAZEK wiedzieć, że typ ją wkręca. No tymczasem prawda jest taka, że nie - to nie jest normalne i kobiety są naiwne, bo im się w głowie nie mieści pewna skala zepsucia.
  • 30
@zbrodnia_i_kawa: I dlatego polajkowałaś wpis zachęcający do tego, żeby Gonciarz zrobił magika. Tak, tak. Strasznie biedne, pokrzywdzone jesteście i groomingowane. Mam nadzieję, że przez polityków również, to może podniosą kobietom wiek do prawa oddania głosu w wyborach z 18 na 30 rok życia. Jest szansa, że w takim wieku przestajecie być biednymi, głupiutkimi dziewczątkami, tylko silnymi, mądrymi polkami.
strup - @zbrodniaikawa: I dlatego polajkowałaś wpis zachęcający do tego, żeby Gonciar...

źródło: Screenshot 2023-09-29 at 10-54-34 #gonciarz

Pobierz
Dziewczyny wiedziały co robią imprezując z nim, a Gonciarz to wykorzystywał no i tyle.


@zbrodnia_i_kawa: możesz wytłumaczyć w jaki sposób on je wykorzystał? Równie dobrze można stwierdzić, że to one wykorzystały jego. Typek mocno poleciał w dragi i sobie mentalnie nie radzi, a babeczki wykorzystały jego słabość na imprezowanie z celebrytą za friko. Brzmi głupio? No właśnie.

Prawda jest taka, że zarówno on jak i one to osoby z mocnymi problemami
@SkyrFan2000:

Ale co Ty przepraszam, #!$%@??

po pierwsze - proszę bez wulgaryzmów jak już do mnie piszesz.

W którym momencie on uważa się za lepszy od wszystkich kobiet?

po drugie - jeśli manipulujesz innymi, to dlatego że uważasz się lepszy od przedmiotu manipulacji. Jeśli drugą osobę szanujesz, to nią nie manipulujesz. Jeśli kreujesz się na feministę, bezpiecznego betę, a potem proponujesz prochy za masturbację, to jesteś #!$%@? manipulatorem i nie interesuje
@tomosano:

kim w takim razie jest typowa kobieta? Niewinna ofiara, skromna i dobroduszna istota? Widać to wyraźnie na insta wśród influencerek.


Nic takiego nie napisałam, wy czytać nie umiecie :/ Kobiety są w 90% - bardzo naiwne.w 5% po prostu naiwne, a pozostałe 5% to suczyska. Kobiety potrzebują opieki i prowadzenia, ale mężczyźni dzisiaj sami szukają mamuś i tak dzieci prowadzą dzieci.
jest typowym facetem, który uważa się za lepszego od wszystkich kobiet

@zbrodnia_i_kawa: Skąd to wzięłaś? Patrząc po twoim wpisie i tym co piszą atakujące go kobiety, to ja bym powiedział, że to ty jesteś: typową kobietą, która uważa się za lepszą od wszystkich mężczyzn.

przy tym jest kompletnie zepsutym hedonistą

Jeżeli on jest zepsutym hedonistą, to tak samo zepsute są kobiety z którymi się spotykał. Pytanie czy je też nazwiesz zepsutymi.
@dsfdfs: Nie napisały, ze są bez winy, napisały, ze są ofiarami, a jedno nie wyklucza drugiego. Jeśli idziesz ćpać do kogoś, kto wiesz, że jest z deka jebnięty, to jesteś temu winien, ale to, że ktoś z deka jebnięty np. w zamian za narkotyki proponuje usługi seksualne, albo proponuje narkotyki lasce, która chce z tego wyjść i jest zapisana na odwyk, to jest już jego #!$%@?. Nie wiem, czy to jest