Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzysta ktoś z takiego tworu jak #badoo? Ta apka przypomina mi coraz bardziej scam a niby jest 2 najbardziej popularną po #tinder.
- jest bardzo mało kobiet. Z miasta wojewódzkiego dosyć szybko się kończą profile i zaczyna pokazywać oddalone o 10, 20, 30 km itd.
- te same profile kobiet sprzed kilku lat (są online)
- jakość kobiet (grube, dzieciate, zawodówka, karyny)
- prawie nigdy nie napiszą same, nie odpisują, nie odwzajemnią lajka (nawet na fejk kontach)
- profile które napiszą pierwsze potem znikają (boty?)
- "popularne" głównie w Polsce i Czechach. W innych lokalizacjach na świecie jest straszna lipa.

#podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #relacje #blackpill #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzysta ktoś z takiego tworu jak #badoo? Ta ...

źródło: badoo-share

Pobierz
  • 9
@mirko_anonim: Tu i tu miałem konta i szukałem kobiet do spotkań sponsorowanych. Ogólnie badoo ma kryzys tożsamości, aktualnie chce być 2 tinderem, kiedyś tak nie było. Na badoo siedzą w większości boomerzy albo kompletne nieogary. Na tinderze juleczki oraz reszta.
@mirko_anonim: W tamtym roku było tragicznie, ale dziś jest jeszcze gorzej xD Niby mam jakieś lajki i potencjalnie mógłbym to zamienić w dopasowania, ale gdy pomyślę ile musiałbym się natrudzić, żeby jakaś typiara 4/10 z łaski swojej się ze mną umówiła to, aż mi się odechciewa.