Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
10 miesięcy temu dziewczyna zerwała ze mną zaręczyny bo stwierdziła że to nie jest to i nie jest gotowa na ustatkowanie się. Ona 26 lat, ja 29.
Razem byliśmy od 6 lat i ciężko jest mi pozbierać się po tym wszystkim. Tak długo byliśmy razem ze zapomniałem już jak to jest randkować.
Myślałem czy to nie dobry czas na #tinder ale chciałbym poznać wartościowe dziewczyny do poważnego związku, a nie żadne ons i fwb. Czy tinder do tego się nadaje? Jestem poustawiany życiowo i j dojrzały. Tego samego oczekuje od kobiety...
#randki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
Myślałem czy to nie dobry czas na #tinder ale chciałbym poznać wartościowe dziewczyny do poważnego związku, a nie żadne ons i fwb. Czy tinder do tego się nadaje? Jestem poustawiany życiowo i j dojrzały.


@mirko_anonim: W #!$%@?. Pytając o tindera w takim tontekście. Na wykopie xD

Ty lepiej powiedz jak to jest że twoja różowa w wieku 26 lat po takim stażu nagle zrywa zaręczyny i nie chce się ustatkować, bo
Myślałem czy to nie dobry czas na #tinder ale chciałbym poznać wartościowe dziewczyny do poważnego związku, a nie żadne ons i fwb. Czy tinder do tego się nadaje?


@mirko_anonim: hihi jak lubisz brudnopisy i takie które chcą wjechać na gotowe. Nie twierdzę że się nie da, ale trzeba mieć dużo szczęścia.