Wpis z mikrobloga

Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - przeglądam neta, a w tle odpalony Battlefield 2042, na biurku piwko, na balkonie czeka blancik, zero dzieci, zero stałej partnerki, sypiam nawet po 12 godzin i ogólnie nikt mnie nie #!$%@? - żyć, nie umierać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#takaprawda #heheszki #humorobrazkowy #rodzice #rodzina #dzieci
StaryWedrowiec - Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - pr...

źródło: dzieci2

Pobierz
  • 136
Niedziela rano, budzi mnie mój synek, na śniadanie robimy wspólnie naleśniki, następnie spacer z psem i zahaczenie o plac zabaw, wracamy na ciepłą pyszną kawę, za kilka godzin pojedziemy na basen na naukę pływania, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Życie jest w pytę ()


@JaFracek: I fajnie, skoro to lubisz, to rób to dalej.

Szkoda, że znajdują się tacy, którzy uważają, ze przez ten
od samego rana alkohol i narkotyki, rzeczywiście musisz być szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MythicRaider: Moja obecna doba zaczyna się od pobudki między godziną 14 a 16, więc teraz mam bardzo późny wieczór, kolego. Nie oceniaj po sobie.

Poza tym jest weekend, ale pewnie jesteś tak bardzo sfrustrowany swoim życiem, że o tym zapomniałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak bardzo jest Ci zajebiście że aż musisz się tym podzielić i czekać aż Cię poklepia po plecach i powiedzą że zajebiście xD


@xxx_XXX_xxx: Co za proste myślenie. Nawet nie wiem jaki takie coś skomentować, ale spójrz na to:
1) Człowiek wrzuca na FB zdjęcia ze swojego ślubu. Komentarz: "tak bardzo jest Ci zajebiście że aż musisz się tym podzielić i czekać aż Cię poklepia po plecach i powiedzą że zajebiście"
Jedyna wada taka, że grasz w Battlefielda, a nie Battlebita. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Grx: Przymierzam się powoli do Battlebita (widziałem u kromki), ale póki co tłukę Battlefielda i będę tłukł do szóstego sezonu, bo ta gra daje mi frajdę. Idę grać, bo od kilku godzin gotuje się 130 Watów samej grafy, w zminimalizowanym lobby.
co robiłeś jak miałeś 27-35 lat?


@basketm: Dużo pracowałem, dużo chodziłem na balety ze znajomymi (latem nawet kilka razy w tygodniu), jeździłem z ówczesną partnerką/partnerkami (ale nie wieloma w jednym czasie) na wszelkiego rodzaju zloty motoryzacyjne, na wielosamochodowe wypady nad jezioro, nocne spotkania na mieście itp.
jest tak zajebiscie, ze od dwóch godzin musisz uprawiać pasywno agresywne gierki z randomami z neta i przekonywać wszystkich, że jest zajebiscie. W byciu bezdzietnym kawalerem nie ma nic złego, ale ty to chyba próbujesz zaklinać rzeczywistość i wmawiać sobie, ze jest git. Kawaler z wyboru (nieswojego) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hrabia_Horeszko: XD
StaryWedrowiec - >jest tak zajebiscie, ze od dwóch godzin musisz uprawiać pasywno agr...
cóż, wiedziałeś że tego rodzaju post to jak włożenie kija w mrowisko, więc niech Cię nie dziwi reakcja ludu ????


@JaFracek: Myślisz, że z takim stażem mógłbym opublikować tego typu wpis i nie znać następstw?

Zrobiłem to z pełną świadomością i na pewne komentarze po prostu czekałem i czekam nadal na kolejne wypociny głąbów oceniających wszystkich po sobie i wiedzących lepiej, co czuję i jak żyję. ( ͡º ͜ʖ