Wpis z mikrobloga

Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - przeglądam neta, a w tle odpalony Battlefield 2042, na biurku piwko, na balkonie czeka blancik, zero dzieci, zero stałej partnerki, sypiam nawet po 12 godzin i ogólnie nikt mnie nie w-----a - żyć, nie umierać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#takaprawda #heheszki #humorobrazkowy #rodzice #rodzina #dzieci
StaryWedrowiec - Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - pr...

źródło: dzieci2

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

współczucie, wypijesz browca z rana i już masz dzień w d..., blant jeszcze dołoży. Przesiedzisz, prześpisz niedzielę i jutro od nowa będziesz czekał na kolejny weekend. Przykre, że jescze ktoś potrafi się tym chwalić


@bury256: Właśnie podgrzałem w opiekaczu krokiety z mięsem, a w kubku mam barszcz z torebki. Mam też półtora kilograma karkówki, którą piekłem 11 godzin w wolnowarze, ale wolę zjeść na szybko krokiety, bo lecę do firmy (nie mojej, ale między innymi tam pracuję) pomóc z przeprowadzką warsztatu na drugą halę.

Jutro jadę na jeden dzień do rodzinki za miastem, a potem mam do ogarnięcia zrobienie dość skomplikowanego projektu instalacji elektrycznej: oświetlenia oraz monitoringu klatki schodowej, według mojego (nadgorliwego, ale zajebistego) pomysłu, gdzie zejdzie mi ze 4 dni
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Chłop mówi że jest szczęśliwy, a niektórzy chcą mu na siłę wmówić że nie jest xD Dobrej gry, ale według mnie BF1 i tak lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Współczuję ci tego, że nie zaznałeś nigdy szczęścia w miłości. Nigdy w życiu bym nie określił kobiety z którą jestem jako takiej która by mnie tylko w-------a a raczej zupełnie odwrotnie związek to jest źródło pozytywnych przeżyć i szczęścia które się sobie daje wzajemnie. Smutne, że Twoje doświadczenia sprowadziły Cię do takiego postrzegania świata.


@Herubin: Znalazłem i to nie raz - po prostu jestem zbyt wymagający, p-----------m się do pewnych
  • Odpowiedz
@xxx_XXX_xxx:

tak bardzo jest Ci zajebiście że aż musisz się tym podzielić i czekać aż Cię poklepia po plecach i powiedzą że zajebiście xD

Dawno nie przeczytałem głupszego komentarza, brawo.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi, którzy jadą po OPie za to, że dzieli się tym co mu daje trochę radości. Nie każdy musi mieć w życiu na tyle szczęścia, żeby znaleźć drugą osobę, z którą stworzyć długotrwały związek a dzieci? Może OP czuje, że nie byłby super rodzicem i zamiast krzywdzić niewinnego dzieciaka woli takowego nie mieć, ale nie musi to być ten powód. Każdy żyje na swój sposób tak jak chce, dopóki nie
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: O ile zgadzam się z tobą, że nie warto żyć według społecznych schematów i można być jak najbardziej szczęśliwym bez laski i dzieci, o tyle nie sądzę że browar i blant o 7:00 plus jakaś gierka w wieku 44 lat to jest coś normalnego. Chyba trochę oszukujesz sam siebie.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: współczuję ci, karmisz się używkami i grami żeby zabić pustkę, zdecydowanie nie jesteś szczęśliwy bez kobiety i dzieci w tym wieku jeśli potrzebujesz gier, alko i ćpania trawy.

Jak chcesz wyjść z tego to polecam ci się zaznać z terminem Piotruś pan i iść na terapię. Jak mawiał Jordan Peterson, facet może byc tylko szczęśliwy biorąc na Barki odpowiedzialność - zawodową oraz za rodzinę, siebie i bliskich
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec ale piękna gównoburza, też lubię czytać tę wpisy sfrustrowanych dzieciaków. Kiedyś dodałem podobny wpis, też w niedzielę rano, że jestem szczęśliwy, że życie mi się układa i takie tam. Wpis poleciał w gorące, bo plusów było koło 700 a komentarzy idiotów kłócących się, który lepiej twierdzi jak bardzo jestem jednak nieszczęśliwy było ponad 200 i przez wyzwiska między sobą spadł z rowerka. I klasycznie oczywiście jak ten bordo idiota @
  • Odpowiedz