Wpis z mikrobloga

Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - przeglądam neta, a w tle odpalony Battlefield 2042, na biurku piwko, na balkonie czeka blancik, zero dzieci, zero stałej partnerki, sypiam nawet po 12 godzin i ogólnie nikt mnie nie #!$%@? - żyć, nie umierać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#takaprawda #heheszki #humorobrazkowy #rodzice #rodzina #dzieci
StaryWedrowiec - Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - pr...

źródło: dzieci2

Pobierz
  • 136
@StaryWedrowiec trochę zazdroszczę, ale lvl44 to mógłbyś już mieć 20 letniego gowniaka na studiach i dalej realizować swoje pasje. Będziesz level 70 sam w domu zdychał, gowniak lub wnuki nawet Ci szklanki wody nie podadzą ????
@StaryWedrowiec: Nie mam dzieci, ktoś wmówił że wypada, a mi z wiekiem coraz mniej się chce. Dlaczego mamy żyć tak jak ktoś tego oczekuje. Tym bardziej po co sprowadzać dzieci do tego chlewu obsranego gównem. Chaos na świecie, a polski karon rozmaka a z drugiej strony kradną.
@StaryWedrowiec Współczuję ci tego, że nie zaznałeś nigdy szczęścia w miłości. Nigdy w życiu bym nie określił kobiety z którą jestem jako takiej która by mnie tylko #!$%@?ła a raczej zupełnie odwrotnie związek to jest źródło pozytywnych przeżyć i szczęścia które się sobie daje wzajemnie. Smutne, że Twoje doświadczenia sprowadziły Cię do takiego postrzegania świata.
Niedziela, siódma rano - przeglądam neta, a w tle odpalony Battlefield 2042, na biurku piwko, na balkonie czeka blancik, zero dzieci, zero stałej partnerki, sypiam nawet po 12 godzin i ogólnie nikt mnie nie #!$%@? - żyć, nie umierać.


@StaryWedrowiec: Niedziela, rano, czujesz zapach świeżo zaparzonej kawy. Po cichu podchodzi do ciebie ktoś, daje ci buziaka, podaje kawę i ciepłego rogalika do kawy.
Nikt nie wku&wia, żyjesz sobie normalnie. Przychodząc wieczorem,
Niedziela, rano, czujesz zapach świeżo zaparzonej kawy. Po cichu podchodzi do ciebie ktoś, daje ci buziaka, podaje kawę i ciepłego rogalika do kawy.

Nikt nie wku&wia, żyjesz sobie normalnie. Przychodząc wieczorem, widzisz uśmiech i słyszysz dobre słowo. Kładąc się do snu, możesz jeszcze przytulić się do fajnego cycuszka i dostać buziaka na dobranoc.


@powsinogaszszlaja: Nie piję kawy - kofeina nie jest dla mnie.

Dotąd nie poznałem kobiety, która by mnie nie
@StaryWedrowiec współczucie, wypijesz browca z rana i już masz dzień w d..., blant jeszcze dołoży. Przesiedzisz, prześpisz niedzielę i jutro od nowa będziesz czekał na kolejny weekend. Przykre, że jescze ktoś potrafi się tym chwalić
@zadrawoku

ale używki biochemicznie działają na każdy mózg samo, tzn pobudzają odpowiednie receptory i przez to uwalniają się odpowiednie hormony.


A w innych sytuacjach nie uwalniają się hormony, tylko działa metafizyka i spotkanie z najwyższym? xD co to za argumentacja w ogóle.
@StaryWedrowiec: nie jest to związek idealny, ale na pewno nie jest toksyczny bo w takowym byłem i mam porównanie. Szkoda to se nie programy bo ja z sąsiadem naparzam codziennie na konsoli, już się oduczylem grać w strzelanki na PC, jakoś mi wszytkie guziki za daleko są i nie potrafię myszka celować :(
W każdym razie, życzę żebyś znalazł sobie swinie co jest normalna, celuj w młodsze ;) z fartem