Wpis z mikrobloga

Drodzy #programista15k też macie ten problem że chcecie sobie coś kupić ale wszystko już macie?
Co miesiąc staram sobie sprawić jakąś przyjemność, ale kurde już nie mam co wymyślić...
Mieszkanie, auto, laptopy, telefony, konsole, odkurzacze, ekspresy, hifi, to wszystko już mam


#pracait #pracbaza
  • 36
  • Odpowiedz
@alonzoo3: podobno ludzie są sobie w stanie wyobrazić tylko jak się żyje poziom niżej, czy poziom wyżej od tego poziomu, w którym się jest. jesteś potwierdzeniem tej tezy. masz raptem auto, telefon i odkurzacz automatyczny, a zdaje ci się, że jesteś tak bogaty, że ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@alonzoo3: ale dobry samochód to koszt 300 k mam rozumieć że już taki masz? Kolejne to warto mieć dwa takie auta na wypadek jakby jedno się zepsuło. Najlepiej garażowane. No to musisz mieć garaż.
  • Odpowiedz
@alonzoo3 przedmioty mi nie dają radości, trochę tylko jak dom wyudowalem to się cieszyłem ale dużo pracy własnej

raczej ludzie i przeżycia
Więc w sumie dziwki narkotyki prędzej a tak poważnie to kobieta/kobiety, rodzina, znajomi, imprezy, wyjazdy, sport, hobby, pomaganie innym
  • Odpowiedz
@alonzoo3: To znajdź dobie hobby. Rower szosowy, mtb, baloniarstwo czy kite surfing. Zreszta jakikolwiek sport podniesie ci poziom życia psychicznie jak i fizycznie… a w sportach do których trzeba kupić sprzęt nie ma górnych widełek jeżeli chodzi o wydatki …
  • Odpowiedz
@darktemplar: znajomych za hajs nie kupisz a OP pyta na co można #!$%@?ć kase
@alonzoo3 troche nie chce mi sie wierzyc ze nie masz na co wydac bo zawsze jest na co. Tak jak Ci napisali, moze kupujesz mase tanich pierdół ale juz na coś droższego, jak auto za pół bańki Cie nie stać - na to zbieraj albo na jakiś jacht i już masz cel.
  • Odpowiedz
@alonzoo3 schładzacz do arbuza
A tak serio to jak wyżej pisali coledzy, jakieś hobby i akcesoria z nim związane? ofc musi Ci to dawać frajdę, bo inaczej kapa.
Ze swojej strony mógłbym polecić zabawę w simracing, jeśli takie coś w ogóle Cie jara. Fajne uczucie widzieć jak idzie Ci coraz lepiej, po jakimś czasie robisz upgrade sprzętu, wrażenia z jazdy jeszcze lepsze, a później efekty znów coraz fajniejsze.
  • Odpowiedz