Wpis z mikrobloga

Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się. Mój tato niestety jest PiSowcem. Kiedyś to był facet z głową, który oglądał wszystkie kanały informacyjne żeby wyrobić sobie opinie. Teraz jedyny słuszny kanał leci w domu. Coś mu w głowie przeskoczyło i blokada. Orędzie Grodzkiego? Tego łapówkarza? No daj dziecko spokój. Czasami podejmuję rozmowy, żeby jakkolwiek do niego dotrzeć, to się zaczyna. Przejął totalną argumentację pisowską, czyli kupa bzdur i podniesionego głosu, bo wiadomo, kto mówi głośniej ten ma rację. W ogóle to on pała taką nienawiścią do rudego, że to się w pale nie mieści. Ta nienawiść powoduje, że każda afera jest winą Tuska i on już się nawet nie zastanawia. Pisowcom to wystarczy, mają wroga, którym szczują. Propagadna działa doskonale. Ostatnio go spytałam czy zwyczajnie już nie ma dosyć słuchania o Tusku, bo przecież w wiadomościach w kółko, czy go to nie męczy, bo tak go nienawidzi, a ciągle o nim słyszy, czy go to nie dziwi, że całe wiadomości poświęcone są jednemu gościowi. Zaległa cisza. Jeszcze trochę powalczę, do wyborów jeszcze chwilka i jak tylko uda mi się zasiać ziarno niepewnosci to będe z siebie dumna, bo z dnia na dzień upewniam się w tym, że staruszka nie zmienię
#aferawizowa #propaganda #tvpiscodzienny
  • 139
@Orowerbogatszy Nie zadziała, najbardziej zagorzali PiSowcy nie uznają JAKIEJKOLWIEK innej stacji niż TVP, Republika lub Trwam. Opcja to spróbować przez RMF czy RadioZET w aucie, ale oni po prostu pokręcą głową i powiedzą, że te stacje kłamią.
W ogóle to on pała taką nienawiścią do rudego, że to się w pale nie mieści. Ta nienawiść powoduje, że każda afera jest winą Tuska


@linca_pau: Witam w klubie. U mnie to samo. PiS niby jest też zły ale zaraz rozmowa przeskakuje na "ale ten Tusk".

Nie dajcie się zmanipulować, oni wiedzą że są w dupie i że są praktycznie po wyborach idą do więzienia.


@malpi: Kompletna bzdura. PiS wygra
Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się


@linca_pau: Strasznie się naroiło takich kryptopisowców próbujących bagatelizować sprawę. Tacy trochę symetryści (inny rodzaj kryptopisiora).
Jak masz pomagać tym miernotom to zajmij się lepiej ojcem.
@linca_pau: każdy ma prawo do swojego zdania, lecz wiele osób po prostu z czystej nienawiści do drugiego człowieka podejmuje swoje wybory. Oby tato się ogarna w porę, bo głosuje dla twojej przyszłości niestety..
@linca_pau: U mnie pisowcem jest kuzynka. Ma 30 lat, pracuje w urzędzie za jakieś grosze. Niby się dobrze uczyła w szkole, skończyła informatykę i mogłaby coś zrobić ze swoim życiem, ale jest po prostu leniwa bułą xD W każdym razie głosuje na pis bo "kto tyle doł?". Przekonuje swoich rodziców, żeby tez głosowali na pis, bo dostali 13 i 14, ale nie chcą. Typiara której po opłaceniu różnych tematów zostaje na
a może to wasi rodzice mają rację a wy dajecie się manipulować przez pseudo liberalną propagandę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uuugg: Oczywiście, że mają. Moi nienawidzą PiSowców jak psów i nigdy w życiu na nich na zagłosują. I to jest patriotyczna i słuszna postawa.
@linca_pau, @BoleKk87, @Kolarzino: zamiast jęczeć nad pisowska propagandą, przekupstwem elektroratu i obrażac rodziców w necie zastanówcie się fdlaczego tak jest jak jest?! Czy ludzie 40-50+ oszlaleli? Nie. Czy ponad połowa narodu to idioci?! Nie wydaje mi się. Ja na waszym miejscu zacząłbym pytać opozycji dlaczego jest tak DENNA merytorycznie i jedyne co potrafi robić to dokładnie to samo co wy: obrażać i poniżać ludzi.
@linca_pau: Tusk to taki pisowski Emmanuel Goldstein. Przerażające jak się ludziom robi sieczkę z mózgu - mogę za przykład podać moją mamę, która też od rana do wieczora ogląda TVP Info. Coraz rzadziej ją odwiedzam, bo poziom jej zaczadzenia intelektualnego jest szokujący i mnie zwyczajnie boli to, co zrobił z jej percepcją rzeczywistości pisowski aparat propagandowy...