Wpis z mikrobloga

Czytam jakieś informacje na tagu, że liczba mieszkań na wynajem w Lublinie czy Łodzi (gówno-miasta) wzrosła razem o 23 sztuki rok do roku!!

Ludzie argumentują tym przyszłe spadki cen w uwaga.. WARSZAWIE...

Proszę Was XD nawet nie chce mi się czytać tych bzdet. WARSZAWA to miasto bardzo, bardzo,
ale to bardzo bogatych ludzi, adwokatów, lekarzy, specjalistów korpo 25k+, KAŻDY, powtarzam KAŻDY chce tam mieszkać. Ceny nie spadną.
Będą tylko rosły, reszta Polski do zera w długim terminie (może oprócz pozostałych top4). Prawdopodobnie w 2030 doczekamy się w Polsce Super-miasta i centralizacji jak w Mongolii.
Zobaczcie tylko na te wieżowce.

#warszawa #polska #nieruchomosci #ekonomia #finanse #lublin #lodz
GlenGlen12 - Czytam jakieś informacje na tagu, że liczba mieszkań na wynajem w Lublin...

źródło: 360_F_229651907_KvjIX6a7xL65oMSK0esR68gGuNDGohrz

Pobierz
  • 11
KAŻDY, powtarzam KAŻDY chce tam mieszkać. Ceny nie spadną.


@GlenGlen12: a ja #!$%@? nie chcę. Mieszkałem w Warszawie. Za duże to miasto, zdecydowanie lepiej mieszka mi się we Wrocku. Mam mieszkanie w takim punkcie że komunikacją jestem 15m w centrum albo autem w 10m na bielanach, a jak na rower chcę wyjść to po 15 minutach na szosie już jestem poza miastem. A lubię weekendy spędzać poza miastem, pojechać gdzieś w
Proszę Was XD nawet nie chce mi się czytać tych bzdet. WARSZAWA to miasto bardzo, bardzo,

ale to bardzo bogatych ludzi, adwokatów, lekarzy, specjalistów korpo 25k+, KAŻDY, powtarzam KAŻDY chce tam mieszkać. Ceny nie spadną.


@GlenGlen12: XD XD XD Specjalista korpo 25k? xD kolego strasznie cie odkleilo, nawet w IT to jest kasa bardzo bardzo dobra, trzeba robic jakies super niszowe rzeczy. Lekarze zawsze zarabiali dobrze bo jest ich malo.
@GlenGlen12: Jeśli chodzi o Lubelszczyznę na przykład to problem jest taki przynajmniej w okolicach Lublina-Puław gdzie jest Kazimierz i Nałęczów, że ceny mieszkań wzrosły bo tu się Warszawska zjeżdża.