Wpis z mikrobloga

Jak ktoś śledzi reddita z ufoludkami to pewnie kojarzy, ale to co znaleźli w meksyku to najprawdopodobniej "biologiczny dron" wychodowany aby móc przeżyć w naszym środowisku, bazujący na naszym lokalnym dna. Główne mózgi tego tematu siedzą gdzieś we wszechświecie i mogą wyglądać zupełnie inaczej. Główną bazę mają na trójkącie bermudzkim, głeboko na dnie oceanu, gdzie hodowane są biodrony i budowane ich statki którymi badają ziemie, część załogowa, część bezzałogowa. Maszyny te działają na zasadzie antygrawitacji, w dużym stopniu wykorzystują pierwiastek 115 Moskow.
Ich aktywność zwiększa się w przypadku konfiktów oraz gróźb wykorzystania broni atomowej. Ogólnie wiedze o ich istnieniu mamy od około 80 lat, większe badania to okres po 2 wojnie światowej w przypadku USA. Rozbite statki (a to sie zdarza calkiem czesto) są zabierane na badania i inżynierie wsteczną. Póki co udało się tylko chińczykom opanować jedną z ich technologii opartej na pierwiastku 115, a jest to laser kopiący, z czego USA jest ponoć bardzo niezadowolone.
Ogólnie mogą nas badać czy też nawet "pilnować" od tysięcy lat.
To taki ogólny tok myśli z wielu źródeł które udało mi się znaleźć w ostatnim czasie, jednak wszystkie źródła mają spójne spostrzeżenia, włącznie z ostatnim wydarzeniem z meksyku.
I nie bierzcie tego wszystkiego zbyt na poważnie, ja wierzę, ale dalej wątpię.
#ufo
  • 16
  • Odpowiedz
@Sakaton: Przecież żadna z informacji które podałeś nie jest jakkolwiek potwierdzona, oprócz (teoretycznie) tego, że prowadzone są crash retrievals. To wszystko o bazie na bermudach, to jakiś rzekomy "przeciek" z 4chana, który równie dobrze może być larpem, a pierwiastek 115 jest z opowieści Lazara.
  • Odpowiedz
  • 2
@murmurlrl: Oczywiście że nic nie jest potwierdzone, i pewnie jeszcze trochę poczekamy na prawdę, ale widziałeś ten wątek na reddicie o gościu co prowadził badania nad ich dna? Część z informacji zbiega się z akcją z meksyku i to głównie mnie tchnęło żeby złożyć te najgłośniejsze larpy w jedną całość. A jeśli chodzi o 115 to były jego skuteczne syntezy.
  • Odpowiedz
Póki co udało się tylko chińczykom opanować jedną z ich technologii opartej na pierwiastku 115, a jest to laser kopiący, z czego USA jest ponoć bardzo niezadowolone.


@Sakaton: #!$%@? xD a potem sie dziwicie że nikt was nie bierze poważnie
  • Odpowiedz