Wpis z mikrobloga

Nie ma gorszego trendu w XXI wieku, niż traktowanie psów jak dzieci. Kiedyś pies też był uważany za członka rodziny, ale jednak ludzie mieli świadomość, że to jest pies. Dzisiaj uczłowieczanie psów to najgorszy rak, jaki można zaobserwować.

Ludzie spędzali szczęśliwe chwile ze swoimi pociechami na spacerach i wypadach za miasto, kiedy te uwaliły się całe w błocie i pokaleczyły od krzaków, a dzisiaj psórka musi buciki mieć, żeby jej się łapki nie zaziębiły albo psa do pracy trzeba zabrać, bo przecież to jak dziecko i nie może zostać w domu czy ogrodzie XDDD

Najczęściej na tę przypadłość cierpią bezdzietne różowe po 30, dla których całe życie kręci się wokół klepania pracy w korporacji, wizyt w knajpach i spacerów z psami. Smutna egzystencja.

#bekazpodludzi #psy #takaprawda #p0lka #takaprawda #heheszki #logikarozowychpaskow
Kopyto96 - Nie ma gorszego trendu w XXI wieku, niż traktowanie psów jak dzieci. Kiedy...

źródło: 9c4110c4bd9b407ac2a3108c78e2462c

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
@daeun: Wara ci od tego jak kto wydaje swój hajs, a to że kiedyś na jakiś zaszczanych wioskach zwierzęta traktowano jak gówno to już inna para patologicznych kaloszy.
  • Odpowiedz
@daeun
to co napisałeś jest patologią.
Jak mniemam, świadomość społeczna rośnie a z nią myślenie, że jednak człowiek jest częścią natury a nie stoi ponad nią i powienien ją szanować. I nie istnieje żaden realny wyznacznik wartości w jakiejś skali który by udowadniał, że inne zwierzęta są mniej wartościowe od człowieka.
W końcu człowiek sam należy do gatunku zwierząt xD
Ty jedynie usprawiedliwiasz rzeczy szkodliwe społecznie.
Mojego kota przejechał #!$%@?, mimo że
  • Odpowiedz
@Kopyto96: W pełni się zgadzam. Ze dwa tygodnie temu miałem z siostrą spięcie (26 latka więc stara baba), bo odmówiłem podjechania po psa i nią na dworzec ponieważ 20 minutowy spacer do domu w upał to jest dla psa zbyt wielki wysiłek i mam być ich taksiarzem.

Pies ma 3-4 lata więc w sile wieku a ja akurat byłem z dzieciakiem na zakupach bez auta i miałem rzucić wszystko bo jaśnie
  • Odpowiedz
@Morken masz poniekąd rację, nie mniej jednak te całe psiowania napawają mnie poczuciem zażenowania i chęcią krytykowania takiej osoby, a krytyka w tym przypadku tylko pogorszy sprawę, stąd współczuję po prostu i odpuszczam.
  • Odpowiedz
I nie istnieje żaden realny wyznacznik wartości w jakiejś skali który by udowadniał, że inne zwierzęta są mniej wartościowe od człowieka.

W końcu człowiek sam należy do gatunku zwierząt xD


@Filippa: Twierdzisz, że komar ma wartość równą człowiekowi, bo jedno i drugie należą do królestwa zwierząt?
  • Odpowiedz
@Morken twierdzisz, że jak ktoś nie należy do gatunku ludzkiego, na przykład taki wieloryb, to możesz sobie dowoli zabijać wieloryby i niszczyć ich naturalne środowiska? I cię to usprawiedliwia bo jesteś człowiekiem?
Chwalisz się czy żalisz swoim chlopsko-rozumowym chłodem i pogardą do zwierząt? A jak jakaś wyższa cywilizacja przybyłaby na ziemię i zaczęła hodować ludzi w klatkach na drób to ich to usprawiedliwia?

Udowodnij w racjonalny sposób gdzie w prawach przyrody jest
  • Odpowiedz
@Kopyto96 ludzie wokół się mordują, gwałcą, w tym dzieci, polityczna i religijna mafia to tuszuje, a jeb.nym płatkom śniegu najbardziej przeszkadza to, że ktoś - UWAGA - DOBRZE TRAKTUJE PSY.

Jesteście tak słabi psychicznie, że mi się niedobrze robi.
  • Odpowiedz
@Yelonek: aha.

Niech zgadnę: masz 16 lat, wierzysz w spiskową teorię dziejów i głosujesz na konfederację?
Daj synku znać, kiedy z tego wyrośniesz :)
  • Odpowiedz
najgorzej jak ten rak ma przerzuty i wlasciciel zaczyna wydawać na leczenie takiego pchlarza wiecej pieniedzy jak na leczenie siebie xD kiedyś jak przejechałes psa na podwórku to zwyczajnie dobijałeś go obuchem, szleś za stodolę i zakopywałeś go na glebokosci dwóch sztychów xD teraz psy mają swoje wlasne cmentarze i zbiorki na siepomaga xD


@daeun: Genów/natury nie oszukasz - kobiety do spełnienia potrzebują posiadać potomstwo
  • Odpowiedz
@Kopyto96 a może to po prostu dlatego, że dużo młodych ludzi wie, że przegrało życie i nie kupi mieszkania, bo nie dostało nic w spadku, do tego zarabia tak mało, że ledwo wystarcza dla jednej osoby i chcą mieć choć namiastkę odpowiedzialności za kogoś bezbronnego? Świadomy człowiek nie powoła do życia dziecka tylko dla własnego widzimisie i próbuje zatrzymać pętlę dziedziczonej biedy. Niestety to smutne ale ludzi przestaje być stać na posiadanie
  • Odpowiedz