Wpis z mikrobloga

Nie ma gorszego trendu w XXI wieku, niż traktowanie psów jak dzieci. Kiedyś pies też był uważany za członka rodziny, ale jednak ludzie mieli świadomość, że to jest pies. Dzisiaj uczłowieczanie psów to najgorszy rak, jaki można zaobserwować.

Ludzie spędzali szczęśliwe chwile ze swoimi pociechami na spacerach i wypadach za miasto, kiedy te uwaliły się całe w błocie i pokaleczyły od krzaków, a dzisiaj psórka musi buciki mieć, żeby jej się łapki nie zaziębiły albo psa do pracy trzeba zabrać, bo przecież to jak dziecko i nie może zostać w domu czy ogrodzie XDDD

Najczęściej na tę przypadłość cierpią bezdzietne różowe po 30, dla których całe życie kręci się wokół klepania pracy w korporacji, wizyt w knajpach i spacerów z psami. Smutna egzystencja.

#bekazpodludzi #psy #takaprawda #p0lka #takaprawda #heheszki #logikarozowychpaskow
Kopyto96 - Nie ma gorszego trendu w XXI wieku, niż traktowanie psów jak dzieci. Kiedy...

źródło: 9c4110c4bd9b407ac2a3108c78e2462c

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
@Filippa: Bardzo się ztriggerowałaś prostym pytaniem, które bezpośrednio odnosiło się do twojego stwierdzenia.

Udowodnij w racjonalny sposób gdzie w prawach przyrody jest napisane, że komar i człowiek nie mają wartości równej człowiekowi xD


Jaki wymiar kary proponujesz za zabicie komara?

twierdzisz, że jak ktoś nie należy do gatunku ludzkiego, na przykład taki wieloryb, to możesz sobie dowoli zabijać wieloryby i niszczyć ich naturalne środowiska? I cię to usprawiedliwia bo jesteś człowiekiem?
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Czy tylko posiadanie dzieci czyni człowieka odpowiedzialnym? Dbanie o inną istotę żywą, która sama sobie nie poradzi, to również odpowiedzialność. Ba! Odpowiedzialnym człowiekiem można być również nie mając dzieci. Decyzja o nieposiadaniu dziecka również jest na swój sposób odpowiedzialna. Zwierzęta to nie substytut instynktu rodzicielskiego i chęci posiadania dziecka, bo wiele osób nie czuje obecnie takiej potrzeby. Taki ich wybór.

Każdy rozwinięty kraj notuje zmniejszenie dzietności. Ludziom zmieniają się priorytety,
  • Odpowiedz
Niestety model 2+pies zbyt często można zaobserwować w przyrodzie, żeby pomylić go z czymś innym.


@Yelonek: model istnieje, ale właścicielki nie myślą że to dziecko, nie karmią kaszkami i tartymi jabłkami. Piszą/mówią psiecko psinek psiórka bo to jest cool i pokazuje większą więź niż wsioków do ich psów
  • Odpowiedz
Genów/natury nie oszukasz - kobiety do spełnienia potrzebują posiadać potomstwo


@Phallusimpudicus: równie dużo facetów dzieciuje swoje psy. Z influ to nawet znam wiecej facetów niż kobiet którzy uczłowieczają swoje psy (tzn video)
  • Odpowiedz
Jaki wymiar kary proponujesz za zabicie komara?


@Morken: Jeśli ktoś łapie/kupuje/przygarnia komara tylko po to żeby źle go traktować to kilka lat minimum, bo widać jaki psychol

Co innego jak komar sam się narzuca i wystarczy go klepnąć dłonią.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Smutną egzystencją nazwałbym ból dupy w twoim wpisie o to, że ludzie chcą żyć nieco inaczej. Mają czas na swoje pasje, a Ty musisz wychowywać kaszojady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun kiedyś to było no pamiętam jak dziś jak dziadek topił kotki w wannie albo sąsiad przecinał szczeniaki łopata na pół nie to co teraz wszyscy w smartfonach i na leczenie zwierząt które kochają wydają pieniądze, no piękne czasy to były nie to co teraz, normalni żule alkoholicy i ludzie bez problemów psychicznych a nie jacyś mefedroniarze i ludzie którzy chodzą do psychiatry i psychologa no debile hehehhehehe
oj mówię ci Mati
  • Odpowiedz
Nie wiem czy nie umiecie czytać czy specjalnie przekręcacoe sens wypowiedzi, żeby zrobić sobie chochoła, którego możecie łatwo pokonać.


@Yelonek: przecież to ty kmiocie zacząłeś ad personam xD
  • Odpowiedz
@Entelechia: Właśnie się martwię. O siebie i o swoje dzieci. Już teraz starzy ludzie mają za duży wpływ na państwo. Na co mi państwo w którym są sami emeryci? Nie wiem jaką kasę musiałbym zgromadzić, żeby dało się żyć bez jakiegokolwiek wsparcia dzieci. Przy czym nie chciałbym żeby moje dzieci musiały pracować na takie koniki polne, co im się zachciało psa zamiast dziecka.
  • Odpowiedz
@Bover: Wskazałem zmianę tematu dyskusji jako taktykę argumentacji. Zastosowałem brzytwę Hanlona, czyli nie przypisałem tym osobom złych zamiarów, bo ich zachowanie można wyjaśnić niekompetencją.
  • Odpowiedz