Wpis z mikrobloga

Jak zachęcić różową, żeby poszła na wybory? Ona cały czas się upiera, że gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno by były zakazane i po części muszę jej przyznać rację, ale mimo wszystko imo poświęcenie 15-20 min co ileś lat, żeby zagłosować na KO / Lewicę to żadne poświęcenie, a tylko pełna mobilizacja elektoratu opozycji może dawać jakiekolwiek nadzieje na uratowanie polski xd
#logikarozowychpaskow #wybory #polityka
  • 27
@Lefty: powiedz jej, że ma mentalność Rosjanina, który zamiast iść w stronę demokracji wolał wybrać po raz kolejny **ujowość autokracji

A tak poważniej (tzn. ma mentalność, ale nie mów jej XD), to nie wiem, jakie ma ona poglądy i co jest dla niej ważne. Jeżeli jest coś takiego to możesz tym próbować. Jeżeli jest antypis, to uderz w ten sposób pomaga PiS-owi (czy tam innej opcji jeżeli jej nie lubi). Możesz
@Lefty:

próbowałem już tego, ale skutek mizerny xd

No to powiedz, że pod tym względem nie różni się od ruska żyjącego pod Uralem w miejscowości, gdzie psy dupami szczekają

Najwyżej stracisz dziewczynę, ale za to będzie świadoma tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Uwielbiam oglądać filmy dokumentalne o takich ruskach. Putin dobry, bo
@Lefty: Badz facetem i zagraj ich karta: Powiedz ze jak nie pojdzie to ma #!$%@?. Postaw sprawe twardo. Zmus ja wrecz. Beda dasy i moze placze. Ale potem mi podziekujesz. Wiem co mowie.