Wpis z mikrobloga

Jak ktos mnie zapyta co jest kwintesencja p0lki to dla mnie ostatnia inba rowerowa jest idealnym tego typu przykladem. W skrocie p0lka jedzie na rowerku nie po sciezce rowerowej tylko po ulicy. Ma w dupie przepisy ruchu drogowego. Liczy sie tylko ona i jej rowerek. Przepisy mowia jasno:

Art. 33. - [Obowiązki kierującego rowerem, motorowerem lub hulajnogą elektryczną] - Prawo o ruchu drogowym.

1. Kierujący rowerem lub hulajnogą elektryczną jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów, drogi dla pieszych i rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeżeli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić.

I co sie pozniej dzieje? Wywiazuje sie sprzeczka z kierujacym samochodem, ktory zwraca jej uwage. P0lka sobie jedzie, buja sie cala szerokoscia drogi, wyciaga telefonik i zaczyna nagrywac kierujacego samochod (zawsze beka z takich leszczow nigdy nie rozumiem co im daje takie foto chyba ma pokazac ze jaki to ja wazny jestem i ma stworzyc psychologiczna przewage xDDD). Nastepnie sama pierwsza kopie dwukrotnie w samochod i dopiero pozniej agresywna karyna dostaje gazem w ryj na otrzezwienie i zreszta slusznie. Co sie nastepnie dzieje? Nastepnie dzieje sie tak zwany p0lka moment. Czyli robimy z siebie ofiare, ja niewinna, jechalam sobie rowerkiem spokojnie i zostalam zaatakowana, nie prowokowalam zajscia, no moze kopnelam w samochod ale to oj tam oj tam.

Nie zamierzam tak tej sprawy zostawić. Zupełnie nie rozumiem zachowania, jakiego zostałam ofiarą ze strony tego mężczyzny. Uważam, że nie powinno mieć to miejsca, i jest po prostu aż strach w tym momencie wychodzić na trening - mówi Natalia Rypel.

Oczywiscie co towarzyszy tak zwanemu p0lka moment? No jakze by inaczej.. bohaterskie, wojujace kuki w komentarzach broniace witaminki niczym niepodleglosci. Baba co by zle nie zrobila to inne baby zawsze beda ja bronic. "Zabije swoje dziecko? Oj tam oj tam nie oceniajmy moze miala trudna sytuacje rodzinna. Zdradzi swojego meza? Oj tam oj tam to wina meza bo sie nie interesowal, bo go w domu nie bylo bo pracowal? Wina zawsze lezy po obu stronach". A barany z plci meskiej zero solidarnosci. Aby tylko dosr@c drugiemu i przymilic sie witamince a noz widelec cos mi skapnie jakis profit (oczywiscie zadnego profitu nie bedzie).

PAMIETAJCIE! PRZEMOC MA PLEC.

Ponizej cale wykopalisko z linkami wszystkimi podpietymi kto nie wie totalnie o co chodzi:
https://wykop.pl/link/7200085/otrzymalismy-kolejne-nagranie-na-ktorym-widac-jak-kolarka-kopie-w-samochod
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #rower #policja
kamil-tika - Jak ktos mnie zapyta co jest kwintesencja p0lki to dla mnie ostatnia inb...
  • 59
Liczy sie tylko ona i jej rowerek.


@kamil-tika: Babka jest zawodową triathlonistką. #!$%@? na tym rowerze ponad 30 km/h. Nie wiem czy chciałbym się z nią spotkać na ddr.
A typ mógł ją spokojnie wyprzedzić, lecz wolał zajeżdżać jej drogę i trąbić.
Więc jeśli ona dla Ciebie jest p0lką, to typ jest p0lakiem.
@mayek A kierowca rajdowy może po ulicach jechać 200km/h samochodem?
Ja tam się nie #!$%@? w jakieś rozmowy, wykłócanie z pedalarzami czemu nie jedzie po ddr. Wyprzedzasz i myjesz swoją przednią szybę obfitą ilością płynu do spryskiwaczy a pedalarze z tyłu wiją się jak Prusaki. Jechałby DDR, to by nie otrzymał dawki otrzeźwienia. Zaznaczę tylko, że sam więcej jeżdżę rowerem niż samochodem, ale zdaje sobie sprawę od czego są DDR.
@kamil-tika: pogrubiłeś zdanie które przeczy temu co piszesz. DDR był po lewej stronie. ruch mamy prawostronny więc zgodnie z tym co podałeś nie musiała jechać tym DDRem bo jest on w innym kierunku.
W skrocie p0lka jedzie na rowerku nie po sciezce rowerowej tylko po ulicy. Ma w dupie przepisy ruchu drogowego


@kamil-tika: To akurat praktycznie każda osoba poruszająca się na rowerze niezależnie od płci, niestety pomimo karty rowerowej która jest bardziej prawem jazdy dla dzieci robionej w podstawówce jak jakimkolwiek uprawnieniem większość osób jeżdżących na rowerze nawet nie zna przepisów bo nie trzeba ich znać żeby jeździć tak samo jak żeby chodzić. Jakby
@KwasneJablko: nie bez powodu, za to, że jechała ulicą mając obok ścieżkę rowerową. Nie było widać, że to jakiś profesjonalny trening


@Mirko_z_Przypadku: rowerami na wąskich oponach strach jeździć po takich pseudo ścieżkach rowerowych z kostki bauma żeby nie uszkodzić, poza tym co chwile jakieś krawężniki kierowcy trochę zrozumienia dla rowerzystów pchających się na jezdnie nawet jak maja obok taką ścieżkę.
Nie usprawiedliwiam rowerzystki natomiast normalny kierowca ominąłby (ewentualnie zatrąbił) i pojechałby dalej. Ten typ natomiast postanowił być szeryfem i wymierzyć karę (poprzez zajeżdżanie). Ten typ na pewno nie jest normalny.
no tak, możesz komuś zajeżdżać drogę x razy, a ten drugi ma przeprosić za istnienie xDD ta laska taka niekulturalna, powinna mu podziękować, że jej nie przejechał jak to zrobił inny poyeb co zamiast do choroszczy trafił na drogę


@Kolarzino: Misiu. Raz zajechał drogę by pewnie wyjaśnić, drugi raz to ona już przed nim jechała środkiem drogi.

Miałem podobnie. Wpadł mi na rondo 'peleton' 3 pedalarzy wymuszając pierwszeństwo. Dałem o hamulcach
@kamil-tika: Było wałkowane setki razy, ona jest idiotką (tym bardziej jej komentarze o tym świadczą - jestem profesjonalistką więc mogę jeździć po ulicy) - bo mimo ścieżki jedzie po ulicy. On jest idiotą, bo stwarza zagrożenie robiąc z siebie szeryfa. Oboje mandacik, elo proszę się rozejść.

Co do zachowania z telefonem, to jest typowy 'woman' system do szukania atencji, porównywalny z nagrywaniem siebie na siłowni gdzie robisz specjalnie ćwiczenie źle bo
@Plp_: Skąd w Tobie dziecinne przekonanie, ze jak go dogonisz, to musisz mu oddać?
Możesz zadzwonić na policję, dokonać no nie wiem obywatelskiego zatrzymania, ale w granicach prawa, a nie wyrównywać rachunki jak seba....
Widzę, że nie dorosłeś do życia w społeczeństwie w którym kodeks Hammurabiego ewoluował tysiące lat temu.
Rozumiem, że za przebicie opony kosa w jelita?
A kierowca rajdowy może po ulicach jechać 200km/h samochodem?


@K_eM1: Koronny argument biedoty intelektualnej. Jak można porównywać jazdę rowerem po jezdni z prędkością skutera czy nauki jazdy, do #!$%@? 200 km/h xD Zwłaszcza że według polskich sądów rowerzysta nie musi korzystać z drogi po lewej stronie jezdni.
@kamil-tika: gość mógł olać, najwyżej zgłosić wykroczenie, ale nie. żyłka mu poszła i teraz będzie odpowiadał za napaść. a laska pewnie ma znajomego lekarza, który wpisze w zaświadczeniu "roztrój zdrowia na okres dłuższy niż 7 dni" i cyk "średni uszczerbek na zdrowiu" czyli art 157 Kodeksu Karnego. Tak się spieszył, teraz będzie się modlił aby mu nie #!$%@? "do lat 2". ¯\(ツ)/¯