Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymuje psychicznie na #emigracja. Patusy z pokoju obok, jak sobie wybierałem ubrania na jutrzejszy wepchnęli mnie "na żarty" do szafy po czym związali wyjście trytytkami. Prosiłem żeby otworzyli a oni śmiali się przez 20 minut i mówili żebym tam spał. Wpadłem w panikę i prawie tam zemdlałem. Jak się rozbeczałem to dopiero poszli do rozum do głowy i otworzyli. Szkoda że nie mogę tego rzucić bo nie będę miał za co #neet w przyszłości... nienawidzę życia, cały czas gnoją chuOPa jak psa...może warto w końcu się żabowsko żabić żeby nie czuć już tego upokorzenia.
#przegryw ##!$%@? #choroby #psychacontent
  • 53
@PussyDestroyer699: Skoro to praca, to zgłoś to komuś decyzyjnemu. Przed zgłoszeniem włącz nagrywanie w telefonie, tak żeby nie widzieli i nagrywaj, żebyś miał dowód.
Zabić winnego jest lepszą opcją niż zabić siebie - zawsze. Jak go okaleczysz to pewnie dostaniesz zawiasy, maksymalnie parę lat, o ile w ogóle to zgłosi. Podtruwanie też może być ciekawe. Samobój to ostateczność - czemu kierujesz agresję wobec siebie?

Tu masz odcinek anime, który dobrze to
@PussyDestroyer699 absolutnie nie popieram takiego zachowania i twoi „koledzy” z pracy zachowują się jak bydło…

Ale nie potrafię się oprzeć pokusie napisania, ze sam sobie jesteś winny!
Pierwsze i podstawowe pytanie brzmi - na #!$%@? ty się tam #!$%@??
Nie ma dla ciebie normalnej pracy w normalnych warunkach pośród normalnych ludzi?
Co to za durny tekst o neetowaniu?
Przecież to ogólnodostępna wiedza jak wyglądają takie patowypady do patoroboty za granica XD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.